X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testować czy nie
Odpowiedz

Testować czy nie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 20 listopada 2018, 04:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. W tym cyklu wspolzylam w owulacje (potwierdzone testem owulacyjnym). Przed okresem zawsze mam dolegliwości tydzień wcześniej, skurcze i tak dalej, ogólnie mam ciężkie okresy i dosyć obfite (tylozgiecie). W tym cyklu dwa dni przed spodziewana miesiączka dostałam lekkich krwawien (w jednej podpasce mogłabym cały dzień przechodzić) trwaly one aż do 2 dnia po terminie miesiączki i towarzyszyły im delikatne bole jednak dużo słabsze i bez skurczy jak przy okresie. 2 dni po terminie myslalam że dostałam normalnej miesiączki gdyż od rana kilka godzin krwawienie były trochę większe jednak nadal bez zwykłych boli i nadal słabsze niż normalnie. Jednak pod wieczór znów przerodziło się w slabe krwawienie. Odczuwam natomiast silne bole w dole plecow i jakaś ciężkośc w macicy. Jednak nie wiem czy robić testy czy te krwawienia jednak wykluczają ciążę

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuj to nie będziesz miała zagwostek.

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 20 listopada 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Hej. W tym cyklu wspolzylam w owulacje (potwierdzone testem owulacyjnym). Przed okresem zawsze mam dolegliwości tydzień wcześniej, skurcze i tak dalej, ogólnie mam ciężkie okresy i dosyć obfite (tylozgiecie). W tym cyklu dwa dni przed spodziewana miesiączka dostałam lekkich krwawien (w jednej podpasce mogłabym cały dzień przechodzić) trwaly one aż do 2 dnia po terminie miesiączki i towarzyszyły im delikatne bole jednak dużo słabsze i bez skurczy jak przy okresie. 2 dni po terminie myslalam że dostałam normalnej miesiączki gdyż od rana kilka godzin krwawienie były trochę większe jednak nadal bez zwykłych boli i nadal słabsze niż normalnie. Jednak pod wieczór znów przerodziło się w slabe krwawienie. Odczuwam natomiast silne bole w dole plecow i jakaś ciężkośc w macicy. Jednak nie wiem czy robić testy czy te krwawienia jednak wykluczają ciążę

    Zatestuj! to najlepsze wyjście lub zrób betę. Wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz :)Czekamy na dobre wieści

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 15:04

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj organizm to porażka,nawet temperatura podskoczyla ponad 37, kednak po jrdnym dniu spadla nagle do 36, już się zaczęłam cieszyć, chciałam jutro zrobić test A tu dziś okres. Eh,tyle czasu już się staram, coraz bardziej się załamuje

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ