Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie po luteinie
Odpowiedz

Testowanie po luteinie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • joen Znajoma

Wysłany: 18 sierpnia 2015, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam do Was Kochane takie pytanko. Po potwierdzonej owulacji, od 14 sierpnia przez 10 dni mam brać luteinę, do 29dc, chociaż standardowo cykle trwają 28dni. I teraz pytanie, bo gdzieś wyczytałam, że od razu po luteinie wynik testu może być zakłamany. Czy ktoś coś wie na ten temat? Kiedy najlepiej zrobić test? Za wszystkie informacje z góry dziękuję.

• Ania_84 Autorytet

Wysłany: 18 sierpnia 2015, 14:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    po luteinie pierwsze słysze żeby był zakłamany ..po zastrzyku typu Ovitrella, pregnyl to tak..ale nie po luteinie.. luteina to progesteron..wiec nie wplywa na poziom HCG

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • joen Znajoma

Wysłany: 18 sierpnia 2015, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mi się tak wydawało:) ale różne dziwne rzeczy w internecie piszą:) ja na szczęście pregnylu nie musiałam stosować, więc liczę na pozytywny test:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego