X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testy owulacyjne a ciąża
Odpowiedz

Testy owulacyjne a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BerryGril Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 września 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przychodzę z takim zapytaniem kiedyś gdzieś na grupach staraczek widziałam,że dziewczyny dowiadywały się z testów owulacyjnych, że są w ciąży. Czy według was to jest prawda? Druga sprawa zainspirowana tym co widziałam w internecie zaczęłam sama testować się owulacyjnymi w 8dpo i dziś 9dpo i generalnie kreseczka dzisiejsza wydaje się ciemniejsza od wczorajszej. Jak sądzicie jest nadzieja że się udało, czy jednak się nie nakręcać. Do okresu zostało jeszcze 6 dni

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 23 września 2021, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym miesiącu zrobiłam sobie mały test sikając na owulacyjne codziennie. Miałam zastrzyk z ovitrelle który fałszywie pokazuje pozytywny test ciążowy bo beta jest wysoka przez ok 10 dni zarówno w moczu jak i we krwi. I owulacyjne wychodziły w kratkę :) raz super ciemne raz zero, później znowu ciemne. Według mnie nie ma reguły :)
    Najlepiej zrób zwykle testy ciążowe i sprawdź czy ciemnieją z dnia na dzień albo idź na betę i wszystko będzie jasne :) powodzonka

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ