X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testy owulacyjne Clearblue
Odpowiedz

Testy owulacyjne Clearblue

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • moncia Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 10 lutego 2023, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie.
    Robiłam testy owulacyjne Clearblue fioletowe. Cykle mam 31 dniowe. W 17 dniu cyklu wyszła mi stała uśmiechnięta buźka. I w 18 dniu nie dało się testować bo tak działa ten test. Później w 19 i 20 dniu buźka zaczęła migać. I teraz pytanie czy nie powinni być puste kółeczko a nie migająca buźka ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moncia wrote:
    Dziewczyny pomóżcie.
    Robiłam testy owulacyjne Clearblue fioletowe. Cykle mam 31 dniowe. W 17 dniu cyklu wyszła mi stała uśmiechnięta buźka. I w 18 dniu nie dało się testować bo tak działa ten test. Później w 19 i 20 dniu buźka zaczęła migać. I teraz pytanie czy nie powinni być puste kółeczko a nie migająca buźka ?
    Od razu lh nie spada tylko powoli za kilka dni pewnie jak zatestowalabys to by było puste

    moncia lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ