X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Udało się? :)
Odpowiedz

Udało się? :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Naderek Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobitki. Od 8 dni spóźnia mi się miesiączka. Moje cykle trwają 28/9 dni. Przytulałam się z Lubym 30 i 31 grudnia. 5 stycznia miałam dwie plamki bladoeóżowe. Robiłam 3 testy. Dwa wyszły z blada druga kreska więc pomyślałam, że coś nie tete. 3 dni po terminie znów zrobiłam wyszła od razu różowa, a za kilkanaście sekund zniknęła! Nie wiem co mam myśleć. A ogólnie to w sumie nie mam takich dolegliwości. Dokuczają mi "bąbelki" w podbrzuszu najbardziej wieczorem, dziś rano osłabiona bardzo byłam, ale zaraz przeszlo i raz z rana mnie mdliło aż musiałam szybko przegryźć coś. Aaaaa i biegunka mnie 4 dzień męczy. Piersi w normie. Nic nie bolą, natomiast wyszły mi widoczne żyły po bokach na brzuszku, a wcześniej nie miałam. Co myślicie o tej sytuacji? Może któraś z Was tak miała? 25 idę do ginekologa.

    Naderek
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana 25 ginekolog niestety jeszcze nic nie zobaczy.

    Powtórz test, a najlepiej udaj się na badanie krwi Beta HCG - jest najbardziej miarodajne :)

    Powodzenia i daj znać :)

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • Naderek Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopochwowe USG też nie zrobi? Na badanie też się wybiorę :)

    Naderek
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobi, ale może nic nie zobaczyć - najprawdopodobniej nic nie zobaczy, bo to za wcześnie ;)

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • Naderek Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, pewnie będzie kazał przyjść za 2/3 tyg. Zapomniałam dodać, ale boli mnie czasami brzuch jak na miesiączkę tylko lekko, ale teraz zaczął mocniej. Latam i sprawdzam czy przyszła @, ale przy teraźniejszym bólu to mi jeździ w podbrzuszu. Ja nie wiem, czy to jest normalne? Przepraszam za te wypisy, ale niecierpliwie się

    Naderek
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Za bardzo nie rozumiem dlaczego nie zrobiłaś ponownego testu albo badania beta hcg ?jeżeli test był pozytywny to wynik zawsze zostaje na tescie.

  • Naderek Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co słyszałam to nie zawsze. Niektóre dziewczyny też miały podobną sytuację z testem, który pokazał dwie kreseczki, a za kilkanaście sekund zniknęła i okazało się, że są w ciąży.

    Naderek
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie spotkalam sie z takim czyms. To,ze kreska pojawila sie po 10 min to slyszalam u wiem,ze sie zdarza,ale o znikajacej krece nigdy nie slyszalam.Po terminie @ test powinien wyjsc wyraznie.Nie wiem czy przypadkiem Tobie nie chodzi o to,ze jak pobierasz probke moczu to na okienku faktycznie widac jest jak mocz przechodzi przez okienko testowe I na chwile sie tam zatrzymuje i czasem przez sekundke moze sie wydawac,ze jest rozowy. Dziwie sue ze nie powtórzyłas testu tylko zgadujesz. Powodzenia.

    Mada92 lubi tę wiadomość

  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska się zabarwia pod wpływem hcg więc albo jest albo nie i nie ma możliwości,że zniknie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ