Forum W oczekiwaniu na testowanie Wodnisty śluz przed miesiączką
Odpowiedz

Wodnisty śluz przed miesiączką

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marie_marie22 Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2016, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:)
    Od dwóch dni mam wodnisty, nawet rozciągliwy śluz, jest go dość sporo. Jestem przed miesiączką. Nie pamiętam, abym wcześniej miała taki śluz przed miesiączką, zawsze było sucho.
    Oczywiście, że marzę o ciąży, ale obawiam się, że może to jakaś infekcja/zaburzenia? Czy któraś z Was tak ma/miała?
    Pomooocy:)

oar8yx8d9fawxkqt.png
  • MamaFilipka Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2016, 23:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam.do samego konca wodnisty, białawy sluz. Tylko raz, w zeszlym cyklu zalalo mnie tak mocno, że już czulam, ze to musi byc ciaza. I była.
    ale zdarzało mi się też, ze bylo duzo sluzu a na drugi dzień małpa.
    Dwa dni do miesiaczki? We wtorek zrob test;)

letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2016, 23:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w kilku cyklach mialam sucho a od kilku cykli mam wlasbie wodnisty i rozciagliwy przed okresem.i za pierwszym razem też myslalam ze ciaza :-(

beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Szyszka1 Ekspertka

Wysłany: 21 lutego 2016, 23:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zazwyczaj pod koniec cyklu mam dużo wodnistego, tak, że przed @ chęsto sprawadzam czy to już, bo uczucie nieraz podobne. Ale jesli u Ciebie to nietypowy objaw... to zawsze daje jednak nadzieję.

c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • marie_marie22 Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2016, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i @ nadal nie ma...

oar8yx8d9fawxkqt.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 marca 2016, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka1 wrote:
    Ja zazwyczaj pod koniec cyklu mam dużo wodnistego, tak, że przed @ chęsto sprawadzam czy to już, bo uczucie nieraz podobne. Ale jesli u Ciebie to nietypowy objaw... to zawsze daje jednak nadzieję.

Teraz w 7 cyklu starań miałam to samo. Sama woda ze mnie leciała, tez dziwny objaw jak dla mnie. Poszłam do łazienki zrobiłam siku i zamiast wodnego śluzu głuchnęło krwią. :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego