X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wodnisty śluz przed miesiączką
Odpowiedz

Wodnisty śluz przed miesiączką

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 21 lutego 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:)
    Od dwóch dni mam wodnisty, nawet rozciągliwy śluz, jest go dość sporo. Jestem przed miesiączką. Nie pamiętam, abym wcześniej miała taki śluz przed miesiączką, zawsze było sucho.
    Oczywiście, że marzę o ciąży, ale obawiam się, że może to jakaś infekcja/zaburzenia? Czy któraś z Was tak ma/miała?
    Pomooocy:)

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 21 lutego 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam.do samego konca wodnisty, białawy sluz. Tylko raz, w zeszlym cyklu zalalo mnie tak mocno, że już czulam, ze to musi byc ciaza. I była.
    ale zdarzało mi się też, ze bylo duzo sluzu a na drugi dzień małpa.
    Dwa dni do miesiaczki? We wtorek zrob test;)

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 21 lutego 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w kilku cyklach mialam sucho a od kilku cykli mam wlasbie wodnisty i rozciagliwy przed okresem.i za pierwszym razem też myslalam ze ciaza :-(

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 21 lutego 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zazwyczaj pod koniec cyklu mam dużo wodnistego, tak, że przed @ chęsto sprawadzam czy to już, bo uczucie nieraz podobne. Ale jesli u Ciebie to nietypowy objaw... to zawsze daje jednak nadzieję.

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 26 lutego 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i @ nadal nie ma...

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka1 wrote:
    Ja zazwyczaj pod koniec cyklu mam dużo wodnistego, tak, że przed @ chęsto sprawadzam czy to już, bo uczucie nieraz podobne. Ale jesli u Ciebie to nietypowy objaw... to zawsze daje jednak nadzieję.

    Teraz w 7 cyklu starań miałam to samo. Sama woda ze mnie leciała, tez dziwny objaw jak dla mnie. Poszłam do łazienki zrobiłam siku i zamiast wodnego śluzu głuchnęło krwią. :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ