Pamiętniki Cierpliwość
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Cierpliwość
O mnie: Mam 25 lat, w krótce 26. 2 lata po ślubie. Staramy się o naszego pierwszego bobasa 3 miesiące.
Czas starania się o dziecko: 3 miesiace
Moja historia: Mam podejrzenie endometriozy. Lekarz powiedział, że okarze się jeśli będzie problem z zajściem w ciążę. Odkladalismy starania dwa lata, bo jeszcze nie teraz, potrzebna praca, potem umowa, potem może mieszkanie, może dom. Tuż przed druga rocznicą ślubu przestaliśmy uważać. Wcześniej stosowaliśmy NPR. Gdzieś w głowie miałam, że nie chcę zbyt długo czekać bo w rodzinie były problemy z zajściem w ciążę wiec może i u mnie będą, ale z drugiej strony mialam nadzieje, że ten pierwszy raz kiedy nie uważaliśmy to juz TEN. Niestety, pierwszy miesiąc nic. Drugi nic, krwawienie dwa dni wcześniej, miesiączka bolała jak nigdy. Przespałam cały dzień. Kolejny miesiąc, myślałam, że spóźnia się dwa dni, temperatura spadła, przyszło krwawienie. Miesiaczka wróciła do 28 dni. Ten miesiąc starań bolał najbardziej. Dwa dni płaczu.
Moje emocje: Podchodzę do tego bardzo emocjonalnie. Staram się nie nastawiać ale kiedy nadchodzi dzień krwawienia za każdym razem jest płacz i ból, że sie nie udało.

4 stycznia, 15:07

Ten miesiac jest jakby spokojniejszy, święta, troche alkoholu, nie mierzyłam temperaturu. Wszystko na chybił-trafił, mniej-więcej. Nie nastawiam sie na nic w tym cyklu. Nowy rok, nowe szanse, zmiana diety - taki plan :)

13 stycznia, 22:59

Jutro 28 dzień, okres powinien sie pojawić. Z jednej strony widzę wszystkie symptomy i juz czuje że sie zaczyna ale z drugiej strony ciagle mam nadzieję, że moze tym razem się udało.

14 stycznia, 22:42

I przyszła ona. Chociaż zapowiadała i przypominała to i tak miałam nadzieje do końca..
Nowy cykl, nowa szansa. Chyba czas zainwestować w testy owulacyjne.
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego