Pamiętniki Kawa z rana :)
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Kawa z rana :)
O mnie:
Czas starania się o dziecko:
Moja historia: Po roku wracam na forum :)
Moje emocje:

9 czerwca, 23:55

Jestem znowu. Jak na razie bez starań. Po dawkę wiedzy, by na starania się przygotować. Postaram się każdego ranka miłe słówko tu szepnąć dla starających, coby humor poprawić :)

10 czerwca, 08:18

Miłego dnia Wam życzę! Macie truskawki? Ja już mam, takie krajowe, z ogródka, więc się strasznie jaram. I to chyba ratuje mój dzień, bo mam dziś dużo pracy. Ale dużo pracy z truskawkami, to idealne połączenie :)

11 czerwca, 08:23

Czy któraś z Was robiła sobie badania genetyczne jeszcze nie będąc w ciąży?

12 lipca, 00:17

Zastanawia mnie fakt, że największy wkurw mam około owulacji, a nie około okresu, więc nie jest to chyba typowy Pms. A może jest? Nie wiem. A Wy jak myślicie? Ostatnio było ostro, więc przygotowując się na następną rzeź emocjonalną, mam taką myśl, czy to się nie nadaje na jakiegoś endokrynologa?
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)