Pamiętniki Nadzieja
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Nadzieja
O mnie: Witam, Mam na imię Ewelina. Mam 24 lata. Od 20.09.2014r jestem szczęśliwą mężatką.
Czas starania się o dziecko:
Moja historia: Początkowo z M. stwierdziliśmy że musimy się ogarną- ja dopiero zaczynałam nową pracę, co wymagało ode mnie dużego nakładu sił i czas. Mój M. też ma nie lekko więc stwierdziliśmy że za pół roku wrócimy do tematu dziecka. Decyzja o tym że zaczniemy starania o dziecko przyszła szybciej już po 4 miesiącach po ślubie. A jeszcze wcześniej w styczniu spóźniał mi się okres i po jakichś dwóch tygodniach jak okres nie przyszedł poszłam do gin. Zrobił badania skierowania na krew itp okazało się że progesteron jest poniżej normy. Przepisał mi duphostan i powiedział że teraz możemy się starać o dziecko że z tym lekiem szybko się uda. I tak mija styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj i nic się nie udaje.... Zmobilizowałam się i zaczęłam od dwóch cykli mierzyć temp, robić testy owulacyjne, ale nic z tego nie wychodzi ( brak skoku temp pomimo dodatnich testów owul. ) Biorę duophostan ostatni cykl bo lekarz przepisał mi na kilka cykli do przodu chociaż zażartował ze wcześniej zajdę w ciąże niż wykorzystam te tabletki. A tu nic. Mężowi tak zależało na dziecku a w tym miesiącu okazuje się że pomimo moich zalotów tylko raz się przytulaliśmy :)
Moje emocje: złą, i bezradna, nie wiem jak do niego dotrzeć.

28 maja 2015, 22:07

I dziś znów piszę, siedzę i czytam Wasze wpisy. Mąż na komputerze pracuje- teraz jak ma nową pracę to tylko komputer i praca do wieczora i cały czas zestresowany...

Wczoraj go wieczór uświadomiłam że czuje się zaniedbana, wogóle nie zauważalna przez niego ani nie doceniona, pokazałam mu również wykres a dokładniej serduszka i sie zdziwił że tam mało sie przytulamy :/. Przez noc chyba przemyślał sprawę i rano wzioł się za robotę.

Dziewczyny pomóżcie jak odstresować faceta? Co zrobić żeby jakoś mu pomóc?

Wiem praca nowa itp próbuje zając sie sobą, ale on tego nie widzi że próbuje widzi tylko to jak się wkurzę zwróce mu na coś uwagę itp- tylko negatywy widzi.

30 maja 2015, 22:08

Dziś z rana testowanie, ale niestety jedna kreska :(
Muszę się zapisać do gin i jeszcze raz zrobić wszystkie badania i tak jak dziewczyny doradziły z forum zapisać się na monitoring cyklu.