X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Nadpłytkowość przyczyna wczesnych poronien?
Odpowiedz

Nadpłytkowość przyczyna wczesnych poronien?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos tu sie zmaga z nadpłytkowoscia?

  • Lidia22 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 września 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Cie Ania1986,

    Przepraszam,że nie pisze w sprawie nadpłytkowosci,ale jestem tu nowa i chciałam
    Cię zapytać którego lewkarz apolecasz do in vitro B. Chrostowskiego czy Miłosza Pietrusa? Który z nich jest w tym lepszy, akie maja opinie ws. in vitro?

    I czy polecasz klinikę ARTVIMED KRAKÓW czy inne np. Parents czy Centrum Macierzyństwa? Nie wiem gdzie mam się udać za bardzo i jestem trochę skołowana :( Może któraś z Was wie i ma jakieś opinie?

    Czekam na info...

  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 8 września 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Parens, wprawdzie nie w sprawie in vitro ale jednak. Nie wiem jeszcze, jakie będą efekty, ale z dotychczasowych doświadczeń - okropnie długo się czeka w poczekalni xD

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • Lidia22 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 września 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję VR za info :) czekam jeszcze na inne info od Was...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ