X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO, LEKI I CIAŻA
Odpowiedz

PCO, LEKI I CIAŻA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia1996 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 28 lutego 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was bardzo serdecznie Kobietki.
    Zaczne od począku mam 21 lat od półtorej roku staram się o bobaska teraz z lekami od miesiąca brałam clo i zastrzyk pregnyl 5000 po tym leku pękły mi dwa pęcherzyki bo tyle miałam ale były duże i lekarz się nawet śmiał ze jak będę w ciązy to będę miała podwójne szczęście a tu nic byłam na teście beta po 15 dniu wynik mój to 0,47 koleżanki mówią ze za wysoki on jest nie wiem co o tym myśleć.
    Posiadam Pco wykryty został dosyć niedawno ponieważ każdy ginekolog mówił mi że to torbiele zwykłe i dostawałam anty po 5 miesiącach powiedziałam ze chce być w ciąży i poszłam do innego to powiedział ze to jest pco i zajmie się tym i moją ciążą bo czasu nie ma a ja młoda jestem i zaczęłam to leczenie które wcześniej opisałam po 11 dniach od zastrzyku zrobiłam test i wyszły dwie kreski jedna blada a po 12,13,14 i 15 jedna kreska.
    zastanawiam się jakie badania zrobić ze by się dowiedzieć co może być ze po mimo leków nie udało się może jajowody zbadać proszę was o rade co wy byście zrobiły na moim miejscu ?? i czy ktoś miał taki wynik jak ja z beta ?? Dziewczyny musimy się wspierać bo wiem i każda z nas wie co czuje się kiedy jest jedna kreska i ze potrzebuje rozmowy nie koniecznie z partnerem.W czasie nie udanych prób o bobaska różnie jest w związkach wiem po sobie. Opiszcie swoje doświadczenia bo każda ma inne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 14:47

    Kasica
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2028 1215

    Wysłany: 28 lutego 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa juz watki o PCOS

    Selina lubi tę wiadomość

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm, 12+5 tc CRL 71mm, 16+5 tc 198 g, 19+5 tc 370g, 20+6 tc 489g
    24+6 810g💗
  • kasia1996 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Sa juz watki o PCOS


    Co stosować aby ta owulacja była ?
    czy jestem skazana na leki do końca zycia ?

    Kasica
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 28 lutego 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1996 czy brak owulacji masz potwierdzony monitoringiem cyklu? Czy to tylko teoria lekarza? Ja mam stwierdzone PCOS na obu jajnikach a owulację mam co miesiąc.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • kasia1996 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 28 lutego 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    kasia1996 czy brak owulacji masz potwierdzony monitoringiem cyklu? Czy to tylko teoria lekarza? Ja mam stwierdzone PCOS na obu jajnikach a owulację mam co miesiąc.


    monitorowo to stwierdził właśnie

    Kasica
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ