X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból, kłucie macicy po owulacji
Odpowiedz

Ból, kłucie macicy po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem dziś rano wybudził mnie ze snu ostry ból podbrzusza i myślałam, że to na siusiu,( uczucie jakby takiego parcia jak długo by się trzymało i nie szło do łazienki) ale poszłam do łazienki i nic, a ból się nasilał i był to ból/ czasem kłucie, ciągnięcie macicy. Coś strasznego nigdy tak nie miałam, to było jeszcze gorsze niż na okres, dzis mam przypuszczalnie 3dpo. W toalecie zrobiło mi się słabo z tego bólu i oblał mnie zimny pot, wróciłam do łożka po drodze zgranełam tabletkę przeciwbólową, bo myślałam, że nie wyrobię i położyłam się, ledwo się ułożyłam z bólu i z tego zmęczenia chyba znowu zasnełam. Teraz jest ok nic mnie nie boli oprócz sutków. Czy ktoś miał może podobnie?



  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem kilka dni po owu ale powiem szczerze że aż takiego bólu to nie mam i nie miewałam, jedynie delikatne pokłuwanie raz jednego raz drugiego jajnika.Może coś tam zaczyna się zagnieżdżac i temu tak boli? :) W razie jak się będzie nasilac to koniecznie do ginka trzeba isc albo przy kolejnej wizycie wspomniec że zaistniała taka sytaucja.Będzie dobrze, i 3mam kciukasy za ten cykl!! :)

    polkosia, Monifah lubią tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj rowniez mam podobne objawy,od kilku dni boli mnie glowa,dzisiaj padam z nog nie mam sil i do tego ten taki ciężar w dole brzucha....cos kiepsko sie czuje ...

    Monifah lubi tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 3 dpo to chyba trochę za wcześniej no chyba że owulka może przyszła wcześniej, na razie mam spokój nie pojawiła się ta sytuacja ponownie dziś, ale stracha mi napędziła.... Teraz to tylko lekkie czasem pobolewanie jajników, od jakis 5-6 dni bóle głowy tak gdzie zaczynające sie ok 14-16 i trwające 3-4 godziny i zaczynam czuc już sutki bardziej a raczej nie same sutki jak otoczki dotykanie boli eh.
    Mam nadzieję, że to nasze szczęsliwe cykle będą :)



  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj u mnie glownie ta glowa boli jak jasna .... bol jajnikow przeszedl ale uczucie ciezkiego dołu brzucha zostało nie nakrecam sie ..noe chce sie rozczarować ale głowa mnie niepokoi.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też ta głowa pobolewa ... ale ciśnienie to miałam kosmiczne dzis 148/90 i bicie serca 112 szok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 19:06



  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś znowu mam niskie ciśnienie i wogóle taka zamulona cały dzień że chyba zaraz lecę do łożeczka :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to cisnienie za wysokie ja mam w normie ale wogole ne wiem czy przez pogode czy co padam z nog ,totalne zmeczenie...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 ,to do lóżeczka i odpoczywamy.. ja juz sobie leże:-)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Pera Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dzisiaj obudził mnie bardzo mocny ból w dole brzucha, a jestem w 16 dniu cyklu. Sytuacja dokładnie taka jak opisała Monifah. Ale nie nakręcam się, bo już mi się raz tak zdarzyło i normalnie okres dostałam. Obiecałam sobie żadnych testów nie robić.
    Już za dużo rozczarowań :(

  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, podejrzewam ciąże (11 dzień po owu)
    Czy któraś z Was domyśla się, co może znaczyć;
    całodniowy ból (lekki, tlił) po jednej stronie, a na następny dzień kłucie na środku podbrzusza?
    Czy to jakieś przemieszczenie się ewentualnej fasolki?

    Staram się 2 lata i wiem jakie mam co miesiąc objawy miesiączki, a w tym mcu miałam spadek temp w pochwie (8 dzień po owu) i na następny dzień niewiadomo skąd skok temp ciała 37,3.

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • kate1383 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 03:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) mam pytanko do dziewczyn , które już mają pierwsze wczesne objawy ciąży za sobą i mogą się na ten temat wypowiedzieć :) jak byście opisały ból sutków ? bolały was przy dotyku czy jedynie ból był taki ''sam z siebie'' w sensie jakby wam je ktoś ściskał, wykręcał taki samoistny rwący ból ale przy dotyku jest jego brak ... hmmm ciężko mi to uczucie opisać ... będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi i pozdrawiam :)

    kate1383
  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    mnie pierwszy raz w życiu tak mocno kłuło w macicy, 20dc. Ból był tak ostry, że sama się dziwiłam. Następnego dnia plamka krwi. Tak, podejrzenie jest. Póki co czekam cierpliwie nie wkręcając sobie niczego na siłę.

    @Kate1383- mnie sutki swędzą, piersi delikatnie bolą, ale nic poza tym.

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka_91 wrote:
    Hej dziewczyny, podejrzewam ciąże (11 dzień po owu)
    Czy któraś z Was domyśla się, co może znaczyć;
    całodniowy ból (lekki, tlił) po jednej stronie, a na następny dzień kłucie na środku podbrzusza?
    Czy to jakieś przemieszczenie się ewentualnej fasolki?

    Staram się 2 lata i wiem jakie mam co miesiąc objawy miesiączki, a w tym mcu miałam spadek temp w pochwie (8 dzień po owu) i na następny dzień niewiadomo skąd skok temp ciała 37,3.

    I co Olka_91? :-) Jeśli możesz to podziel się swoim doświadczeniem ;-)

    @Gagarek- trzymam kciuki :-)

    Gagarek lubi tę wiadomość

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ