X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie jajniki a ciążą
Odpowiedz

jajniki a ciążą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • młodziutka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 marca 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie forumowiczki :) Jestem tu nowa, zakładam ponieważ potrzewbuje rady a może któraś z was miała podobnie, bo do wizyty do gina daleko.

    Mój cykle są 28 dniowe, @ miałam 5-8.marca według kalendarzyka owulacje powinnam mieć a 17,03 w ten dzień współżyłam z chłopakiem bez zabeczenia z końcem bo staramy się o dzidzie. Od jakkiś 4-5 dni pobolewają mnie jajniki na zmianę, oraz dziwnie leciutko odczuwam podbrzusze i czasem macice, dzisiaj kują dosyć mocno i pojawił się przezroczysty śluz. Od dwóch dni nie mogę pić moją ulubioną kawę bo mi już po prostu przestałą smakować Do tego jestem tak zmęczona i senna że mogłabym spać całe dnie, i boli mnie dolna część krzyża.. Czy są szanse na dwie kreseczki? Wiem że jeszcze jest za wczesne na testowanie @ powinnam dostać dopiero za tydzień ale bardzo jestem bardzo nie cierpliwa zwłaszacza że nigdy nie udczuwałam tak jajników, Miała któraś tak? Jak myślicie mogło się w końcu udać i coś się już tam zagnieżdża?

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 25 marca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szanse są :) z mojego doświadczenia wynika niestety, że objawy wczesnej ciąży i zbliżającej się @ są nie do odróżnienia. Trzymam kciuki żeby Ci się udało.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ