X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Skapa miesiaczka kilka dni po owulacji
Odpowiedz

Skapa miesiaczka kilka dni po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sala Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 7 marca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dziewczeta! To moj pierwszy post, dotychczas udawalo mi sie znalezc odpowiedzi na swoje pytania, ale nie tym razem. Otoz 2-3 dni po stosunku i owulacji (byla na 99,9%) zaczal bolec mnie brzuch jak na miesiaczke i 2 kolejne dni mialam lekkie krwawienie (nie plamienie, przypominalo to srodek-koncowke miesiaczki, trzeba bylo zalozyc podpaske). Mam regularny okres, a w tym wypadku przyszedlby az o 1,5 tygodnia wczesniej.. Na implantacje zarodka tez jest za wczesnie. Zwierzylam sie mamie, a ona zaskoczyla mnie wyznaniem, ze kazda jej ciaza zaczynala sie od podobnej niby-miesiaczki! Nie mam tez zadnych objawow braku progesteronu, temperatura ladnie podskoczyla i utrzymuje sie w wyzszych rejestrach. Dziewczyny, czy ktoras z was miala podobnie i szczesliwie zafasolkowala?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2017, 12:50

  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 8 marca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam plamienie w trzecim dniu po owulacji ale dosłownie dwie kropeczki brazowego,brunatnego śluzu...też stwierdziłam ze za wczesnie na implantacje. Ale muszę jeszcze poczekać kilka dni do testowania, bo jest za wcześnie :) trzymam kciuki żeby jednak była to Twoja wymarzona fasolka :)

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • Sala Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiekszosc zrodel podaje, ze fasolka zaczyna sie "zakopywac" od okolo 5 dnia od zaplodnienia, ale znalazlam tez kilka wypowiedzi (w tym lekarza), ze sporadycznie i 3 dni wystarcza, wiec masz szanse! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2017, 19:12

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ