X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 20 mm pęchrzeyk na 1 dzień przed okresem
Odpowiedz

20 mm pęchrzeyk na 1 dzień przed okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • syl007 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    może któraś z Was będzie w stanie wypowiedzieć się na temat mojego sotatniego cyklu.

    Pomiaru temepraturu dokonuję dopiero od obecnego cyklu.
    Ostatni mój cykl trwał 48 dni. W 27 dni cyklu podczas wizyty u gina oraz wykonanego usg, stwierdził że właśnie trwa owulacja/ chwilę po, gdyż jest jeszcze śluz płodny. Przez kolejne 3 tygodnie nie pojawiał się okres mimo ze zawsze mam regularną fazę lutealną (14 dni). Testy ciążowe wychodziły negatywne więc po tych 21 dniach (48 dzień cyklu) znowu wizyta u tego samego lekarza . Na USG otrzymuję informację że jest pęcherzyk graffa 20 mmm, śluz płodny itp i za chwile będzie owulacja i że jednak to poprzednia diagnoza nie była owulacją.
    PO czy UWAGA tutaj największy HIT - następnego dnia dostałam okresu...

    Czuję się zagubiona, zgłupiała i nieiwem co mam myśleć czy to niekompetenty lekarz czy moj ogranizm to czeski film...
    Czy lekarz mogl az tak się pomylić?? co to było w takiem razie te 20 mm ??

    Pytanie czy miałam owulację?, jeśli tak to kiedy ? Czy jej nie miałam czy ciężko stwierdzić.

    P.S. Biorę dostniex na uregulowanie 1 fazy cyklu. Robiłam sporo badania hormonalnych i wszystko w normie.
    P.S. Ten sam lekarz prawidłowo wyczytał mój przedostatni cykl - zmonitorował owulację i równo po 14 dniach pojawił się okres..

    22dc7801b44b86e32fb2cea640bc452d.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też małam tak ze miaąłm 24 mm pecherzyk dwa dni pzred meisiaczka ... nie wiem czmeu

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • martynek1990 Koleżanka
    Postów: 60 0

    Wysłany: 5 maja 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może pęcherzyk nie pękł i dopiero teraz?

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie miałaś podwójnej owulacji? Czasami jest tak, że oba jajniki jednocześnie produkują po jajeczku....

  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syl007
    Ja jak kiedys mialam usg bodajze w 23 dc (cykle 28-30) to lekarz stwierdzil torbiel 21mm zwiazana z niepęknięciem pecherzyka i zaraz sie wchlonela w czasie trwania miesiaczki. Podejrzewam, ze u Ciebie moglo byc podobnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 11:00

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    A nie miałaś podwójnej owulacji? Czasami jest tak, że oba jajniki jednocześnie produkują po jajeczku....


    Ja mialam podobna sytuacje. W 13 dc cyklu na prawym jajniku pecherzyk 21 mm, owulacja 15 dc.
    W 21 dc usg i na drugim lewym jajniku 23 mm pecherzyk. Lekarz stwierdzil ze to kolejna owulacja.
    Dodam, że cykl stymulowany clo.

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ