X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 29dc a szanse na ciaze
Odpowiedz

29dc a szanse na ciaze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jest szansa 20.01 wykryta owulacja i sex 21.01 jak wykres.wczoraj tj03.02 test beta <1.2 zrobilam bo zaczelam delikatnie plamic pobieglam do gin, ktory pp badaniu mowi ze moze byc ciaza i jak beta wyjdze pozytywna mam brac luteine.niestety beta nie wyszla czy jest szansa ze do zagniezdzenia doszlo pozniej czy starac sie od nowa?

  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rok temu tez miałam taką bete i ciąży brak..Powtórz bete za 48h..Ale sądze że masz plamienia bo @ Ci się zbliża...a cykle masz regularne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dwoch dni takie plamienie co brudzi na brazowo 1/2 wkladki wiec nie wiem co myslec bo sie nie rozkreca a zawsze 2 dzien mnie doslownie zalewalo..ostatnie cykle to 29,30i 27 dni wiec w miare regularne. Chyba poczekam do nd czy bedzie okres czy nadzieja. A Tobie udalo sie w nastepnym cyklu? Gratuluje;)

  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 5 lutego 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało w 1 cyklu.Zdzwilam się bo z byłym mężem 2lata się staralam i nic a tu proszę;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ