Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

40°C

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mussli Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 4 listopada 2013, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laaaskie. Co sie ze mna dzieje? W tamtym cyklu najwyzsza temp jaka zanotowalam byla 36,6 i to mniej wiecej w polowie cyklu. A w tym miesiacu? Wyobrazcie sobie 18dc-36,6 19dc-36,8 20dc-36,9 21dc-40,2!!!

    Nie wymagaj.
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1970

    Wysłany: 4 listopada 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli nie jesteś chora i dobrze się czujesz a masz termometr elektryczny to pewnie się zepsuł... taki skok nie może być spowodowany jajeczkowaniem...
    Może zmierz temperaturę innym czy nie masz gorączki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2013, 10:23

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • mussli Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 4 listopada 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie wiem ze nie moze byc spowodowany jajeczkowaniem. Dlatego piekielnie sie przestraszylam generalnie jestem podziembiona, ale temperatura ciala w normie (mierzona termometrem rteciowym), wiec pewnie termometr sie popsul.

    vanessa lubi tę wiadomość

    Nie wymagaj.
  • Biedroenczka Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 9 listopada 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja w 8 dniu po owulacji zarejestrowałam o godz. 6:00 temp. 38,1 st. C! Zawsze najwięcej miałam 37,2 st. C. Temp. zmierzyłam o stałej porze, ale ponieważ dzisiaj sobota, więc poszłam spać dalej i odczytałam temp o 8:40. Byłam w szoku i zmierzyłam drugi raz temp. Tym razem wyniosła 37,2 st. C. Proszę mi napisać, czym to mogło być spowodowane?

    Biedroneczka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ