X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

analiza wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • emileczka87 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane podpowiedzcie moj cykl chyba jest bezowulacyjny

    emileczka87
  • emileczka87 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    735b91d51b0cfc145b560057b1485741.png

    zai2014 lubi tę wiadomość

    emileczka87
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emileczka a gdzie mierzysz temperature? Trzeba czekac tez na szczyt sluzu, bo masz kremowy/wodnisty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2014, 08:31

  • zai2014 Autorytet
    Postów: 591 510

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, pomożecie w interpretacji mojego cyklu bo chyba jest cos nie tak z moją owulką :(
    Cykle mam bardzo różnej długości(styczniowy 38 dni, lutowy 26 dni).
    W 14 dniu byłam na USG, które wykazało 15mm pęcherzyk i endometrium o grubości 7mm. Wówczas lekarz powiedział ze owulka będzie za 5 dni.Od 10 dnia cyklu pobolewa mnie lewy jajnik. Najbardziej jednak dał się we znaki 21 dnia cyklu i wczoraj(czyli 26 dnia cyklu)kiedy to przez pół godziny czułam dość mocny ból w podbrzuszu. Już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Dodam jeszcze, że mój komputer cyklu od 12 dnia cały czas pokazuje płodność co znaczy chyba, że on tez nie wykrył wzrostu temperatury. Pomóżcie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2014, 10:09

    Bliźniaki są z nami :*
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ