X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Analiza wykresu- będzie okres czy nie będzie?
Odpowiedz

Analiza wykresu- będzie okres czy nie będzie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rietta Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Mam 22 lata i o dzidziusia staramy się od 3 miesięcy.

    Mój wykres może nie być do końca wiarygodny, bo mam pracę zmianową, ale w ostatnim czasie trochę się pozmieniało i robiłam dość dokładne pomiary.

    Moje cykle są nieregularne. Bywało że trwały 33 dni, 26, może raz lub dwa zdarzył się nawet 50-dniowy. Lecz często mam też przez np. 3-4 miesiące bardzo regularny jak w zegarku, regularny, ale długi...

    Teraz moje cykle idą jak w zegarku od kilku miesięcy i trwają 40-41 dni. Owu powinna mieć miejsce 2 grudnia, a miesiączkę przewiduję na 15-16 grudzień. Czy jest szansa na ciążę? Byłam pełna nadziei dopóki temperatura po wzroście nie spadła tak jakbym miała dostać @.
    Załączam wykres - cykl niedokończony

    854bf1ae8d36f29436ca7ea97fd39430.png

    Nie wiem czy można odtworzyć wykres, więc kawałek omówię. Moja podstawowa temperatura ciała wynosi 36,6.

    23dc- 36,54
    24dc- 36,61
    25dc- 36,64
    26dc- 36,61
    27dc (przewidywany dzień owulacji)- 36,83
    28dc- 36,42 (widać znaczy spadek temperatury)
    29dc- 36,84 (i znów jej wzrost)
    30dc- 36,92
    31dc- 36,97
    32dc- 37,02
    33dc- 36,85 (i tutaj właśnie zaczęłam tracić już nadzieję, czy nie zbliża się @, bo pojawił się nieznaczny spadek, a liczyłam że będzie się trzymała koło 37 ale zobaczymy...)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2022, 09:33

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ