X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów aplikacja wariacje ktoś tak miał?
Odpowiedz

aplikacja wariacje ktoś tak miał?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedawno pobrałam aplikację. uzupełniłam danymi podstawowymi czyli terminami miesiączek z okresu rok do tyłu ( zapisywałam w innej aplikacji).
    od tego czasu aplikacja świruje jak wariatka. codziennie pokazuje co innego, ba nawet ciagu dnia zmienia się wykres aktualnego cyklu. jak wchodzę w prognozy, pokazuje przypuszczalny termin @ na 31 stycznia, co pokrywa się z danymi z innych aplikacji jak moimi wyliczeniami. jednak wykres bieżącego cyklu to jakaś masakra. raz pokazuje @ za 3 dni, raz że jutro. raz pokazuje wpisane dni miesiączki, potem nagle znikają a aplikacja się drze o uzupełnienie danych :( zaznaczone przez mnie notatki ( pozytywny test owulacyjny) raz są, raz znikają i muszę uzupełniać. czy ktoś tak miał? dla mnie to jakaś masakra, tym bardziej że nie wprowadzam nowych danych typu temperatura, śluz i podobne, które mogłyby tak zmieniać wykres:(

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Eedzia11 Autorytet
    Postów: 309 127

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tak być bo za mało danych wprowadzasz. Po zainstalowaniu apki uzupełniaj dane to z każdym tygodniem będzie wszystko stabilniej a tak, apka nie ma podstaw do jednoznacznych info.

    3jgxgzu39cero8h3.png

    _____________________________
    01.02 beta 24,53 💛 progesteron 24,58 (3 tygodnie i 5 dni)
    11.02 beta 2403,0 (5 tydzień i 1 dzień)
    17.02 beta 11870,0
    18.02 CRL 3,7 mm mamy serduszko ❤
    23.02 CRL 6,2mm
    ❤❤❤ 11.10.2022 urodził się Synuś ❤❤❤
  • Pauli_00 Ekspertka
    Postów: 153 132

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak samo, nawet maila wysłałam w tej sprawie. podziali odinstalować i zainstalować raz jeszcze, pomogło . Spróbuj 😉

    💁 27
    🧔 30
    👶 2016
    03.2023 💔 cb

    Starania od listopada 2021 roku.
    Suplementy :
    Kwas foliowy, witamina D, witamina A+E, Selen, Cynk, witamina C, magnez.
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki sprobuje reinstalować. podałam dane któych aplikacja wymagala. teraz na przykład wykres bieżacy ( koło ) pokazuje okres jutro, a prognoza cykli w poniedziałek :D

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Sisi35 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie aplikacja uczy się Ciebie na bieżąco na tym polega metoda AI czyli sztucznej inteligencji. Tak jak koleżanka wyżej napisała im więcej danych wprowadzasz tym lepsze będą prognozy Twoich cykli, owulacji itd jesli chodzi o testy owulacyjne to tez możesz skorzystać z takiej opcji w Edycji Dnia są testy owulacyjne i w zależności od wyniku zaznaczasz wówczas system liczy możliwość wystąpienia owulacji na podstawie wyników testu. Mam nadzieje ze trochę pomogłam :)

  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi35 wrote:
    Ogólnie aplikacja uczy się Ciebie na bieżąco na tym polega metoda AI czyli sztucznej inteligencji. Tak jak koleżanka wyżej napisała im więcej danych wprowadzasz tym lepsze będą prognozy Twoich cykli, owulacji itd jesli chodzi o testy owulacyjne to tez możesz skorzystać z takiej opcji w Edycji Dnia są testy owulacyjne i w zależności od wyniku zaznaczasz wówczas system liczy możliwość wystąpienia owulacji na podstawie wyników testu. Mam nadzieje ze trochę pomogłam :)
    Rozumiem tylko właśnie że je nie wprowadzan nowych danych które mogłyby zmienić cokolwiek. Plus na przykład zaznaczony okres a po jakimś czasie tylko jeden dzień i apka pyta czy miałaś tak krótko okres....

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Sisi35 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jeśli masz problemy z korzystaniem z aplikacji napisz do Ovufriend oni naprawdę szybko odpowiadają i chętnie służą pomocą. Ja korzystam od jakiś 6 miesięcy i tez różnie bywało ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ