X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów bardzo spóźniony okres
Odpowiedz

bardzo spóźniony okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Róża Ekspertka
    Postów: 198 79

    Wysłany: 26 września 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę być w ciąży. Mam dwoje dzieci z różnicą wieku mniej niż rok. Obecnie mają 2 lata i rok.
    Ostatni okres miałam 21 sierpnia. Po porodach moje okresy są nieregularne. Przeważnie wahaja się od 29-31 dni. Dwa razy zdarzyły mi się w tym roku cykle 34 i 35 dniowy. Dziś jednak mija 37 dzień cyklu. Wiem, że mojaa faza lutealna trwa 11 dni. Wiem też, że zawsze miałam późną owulacje ok 19 dnia cyklu. W zeszłym roku byłam na usg i też lekarka potwierdzala, że owu będzie w tych dniach. W tym cyklu z mężem kochałam się tylko cztery razy. Po dwóch latach wróciłam do pracy i dodatkowo zmieniłam ją na nową. Właśnie w tym cyklu zaczęłam chodzić do pracy, także wszystko się zmieniło, mój tryb życia. W związku z tym w tym miesiącu nie miałam ochoty na seks. I był tylko 6 dniu cyklu, w 8, w 14 w prezerwatywie, która nie pękła i nie zsunela się i w 28 początek bez gumy, potem mąż założył, dlugo jednak nie mógł dojsc więc jego orgazm skonczyl sie w inny sposób niż dojście we mnie. Z tego wszystkiego zmierzylam rano temperature i tak o 4:30 miala wartosc 36,6 o 6:30 - 36,7. Ucieszylo mnie to bo moje.ciaze mialy minimum 38 c i to raczej kolo 5 rano. Normalnie zawsze bylo 36,9-37,4. 36,7 to byla temperatura juz spadajca. Poszlam jednak dalej spac i wstalaam o 8:30 mierze a tu 39,5. Zamarlam. Szyjka wysoko i miękka bardzo. Nie zrobie testu bo mi psychika wysiadze. Czy jest jakies inne wytłumaczenie niż ciąża?

    Róża
    f2w3ol2a740h70ep.png
  • Daphne Przyjaciółka
    Postów: 132 35

    Wysłany: 26 września 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz czy była owulacja?
    Może przez zmianę trybu cykl się wydłuży jeszcze bardziej i teraz dopiero masz dni płodne? Temperaturą z 8:30 bym się nie sugerowała jeżeli mówisz że we wcześniejszych ciążach mierzyłaś koło 5.

  • Róża Ekspertka
    Postów: 198 79

    Wysłany: 28 września 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres zawitał u mnie wczoraj. 8 dni opóźnienia. W tym miesiącu idę z tym do lekarza.

    Róża
    f2w3ol2a740h70ep.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ