X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bardzo wolno wzrastająca temp po owulacji
Odpowiedz

Bardzo wolno wzrastająca temp po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, poradźcie czemu tak wolno wzrasta mi tempka po owulce ?? a może jej wcale nie było ? pęcherzyk dominujący był, śluz był i ból owulacyjny, a skoku wyraźnego jak nie ma tak nie ma, mam powody do zmartwień ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo często z takich wykresów jest ciąża :) ją też często mam taki wykres a owulacja występuje ;) a więc nie jest to reguła ze musi być skok.

    magda-ck lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aniu to mój pierwszy taki dziwny wykres zawsze miałam skok, czyli jednak trzeba trochę wrzucić na luz ;)

  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bardzo podobnie do Ciebie, zawsze był mega skok pod 37 stopni a teraz ledwo ledwo 36.5. Śluz i testy wskazywały na owulację, jednak tym razem było bez monitofringu , stwierdziłam , ze w tym miesiącu nie dam się AZ tak zafiksowac na punkcie ciąży. Mam natomiast cały czas uczucie mokrosci i naoliwienia. Śluz kremowy. Okres niby ma być za dwa dni, zobaczymy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka to zycze powodzenia moze inny wykres to wlasnie to. Ja bylam na monitoringu i pecherzyk mial 17mm wiec mysle ze owulka sie odbyla moze rzeczywiscie nie jest to regula ze jest skok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie również tempka nie byla duża a jedbak udało się ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka dajesz nadzieję :):):)gratuluję :)

  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj robilam test ciążowy, po południu co prawda ale wyszła druga blada kreseczka, jak test przeschnal po ok 20 minutach. jutro rano powtorze. Co prawda juz kiedyś tak miałam i nic nie wyszło ale nadzieje trzeba mieć :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymak kciuki !!!!!

  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze, trzymam mocno kciuki :)

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam rano i wyszedł negatywny, z innej firmy co prawda ale jak nie dostane okresu to po weekendzie powtórzę, ale drastycznie spadła temperatura wiec @ chyba idzie ;p następny cykl zacznę z dong quai. Liczę, ze złagodzi moje bolesne objawy miesiączki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę temperatura rzeczywiście spadła... ale póki @ nie ma zawsze jest nadzieja

  • martunka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie.czy z tak niską temperatura mam jakąś szanse,dodam ze nigdy niemiałam wysokich temperatur...?134b17c265378ed99675de92197c5b5f.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura zaczyna Ci rosnąć bądź dobrej myśli

    martunka lubi tę wiadomość

  • martunka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby mam nadzieje i tobie życzę powodzenia;)

  • Tooskawka Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny. Możecie zerknąć na mój wykres? jakieś szanse ? ;(

    18dc643e991724ae27280affdca35709.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ