X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aliaa96 Koleżanka
    Postów: 115 8

    Wysłany: 22 lutego 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziś odebrałam wyniki beta hcg moj wynik to 0.583 ?? Ciąża czy nie ciąża nie mam pojęcia jak go integrować?

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 22 lutego 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliaa96 wrote:
    Witam dziś odebrałam wyniki beta hcg moj wynik to 0.583 ?? Ciąża czy nie ciąża nie mam pojęcia jak go integrować?

    Jeśli ciąża to powinno chyba być powyżej 5.Ja miałam na wynikach <2.00 i było brak ciąży.
    Zobacz jakie masz normy na wynikach bo różnie w labolatoriach oznaczają

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który to dpo?

    Teoretycznie Twój wynik to brak ciazy, ale moze dopiero cos sie wlasnie rozpoczyna i warto jednak sprawdzic czy beta za 2-3 dni przyrasta.

    I tak jak Marzenia napisała, sprawdź normy dla laboratorium w którym robiłaś.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ