X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

BŁAGAM POMÓŻCIE

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • annosława Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że jest to forum dla starających się, ja raczej wolę uniknąć.. ale proszę Was o poradę, bo wierzę, że Wasza wiedza jest większa od mojej i trochę mi pomożecie. Mam 2 dzieci w wieku 3,5 i 1,5 roku. Przy drugim porodzie pękł mi odbyt, przeszłam gehennę. Do dziś mam straszną traumę :( Na samą myśl o tym, że mogłabym być w 3 ciąży ogarnia mnie taki lęk, że cała drżę i płaczę. Praktykujemy z mężem NPR, wspomagamy się dodatkowo ladycompem i współżyjemy TYLKO w fazie niepłodności bezwzględnej. I tu błagam o poradę... ostatnio współżyliśmy w ostatnim dniu cyklu. Następnego dnia dostałam okres, wszystko jak zawsze. Ale znów dopadł mnie ten lęk, że może zaszłam i tak przeżywałam to każdego dnia, aż nagle w 6 dniu cyklu temperatura skoczyła z 36.06 na 36.59!! Dodam tylko, że w 1 fazie zawsze mam bardzo niskie temperatury, między 36.00-36.30. Fakt, potem w ciągu dnia nie najlepiej się czułam, bolały mnie mięśnie i kości jak przy początkowej fazie przeziębienia. Wczoraj nie zmierzyłam temperatury, ale na wieczór już czułam się ok, więc dziś ją zmierzyłam. Miałam 36.69, 8 dzień cyklu.. Dodam tylko, że całą noc źle spałam, budziłam się co chwile bojąc się jaka będzie temperatura. Przed zmierzeniem trzęsłam się cała ze strachu, serce waliło mi jak oszalałe, czy to mogło mieć wpływ i podwyższyć mi temp? Czy raczej jestem w ciąży? Błagam, wspomóżcie jakimś słowem... Wybaczcie, że tak się rozpisałam,ale chcę żebyście mieli pełny ogląd sytuacji.

    Annosława
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:12

  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 99% temperatura podwyższona Twoja panika. Jak sie uspokoisz to tempka spadnie. Temp trzeba mierzyć min po 3-4 h snu- tego nie zaburzonego

    uwo93e3kacedpezy.png
  • annosława Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Między współżyciem, a skokiem było 6 dni.. Współżyliśmy w ostatni dzien cyklu wieczorem, skok był w 6 dniu nowego cyklu. w 7 nie mierzyłam, a dzis - w 8 znow temperatura była wysoka. Gdy był skok nie zaobserwowałam śluzu płodnego tylko resztki okresu, jako taki śluz jest dopiero dziś.

    Annosława
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ