X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Błędna interpretacja wykresu przez ovufriend
Odpowiedz

Błędna interpretacja wykresu przez ovufriend

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Dori Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o dziwo mam bardzo dobrze wyznaczanie przez ovu . Czasem mam wrażenie że pokazuje o jeden dzień za szybko wg temp i śluzu. 2 razy byłam w okresie owulacji na USG i się pokrywało. Ale ja mam faktycznie dość widoczna różnicę w temp może dlatego łatwiej u mnie apka może wyznaczyć. Powodzenia dziewczyny 🍀

    MG92 lubi tę wiadomość

  • Martucha94 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi od czasu tej aktualizacji usunęło wszystkie dotychczasowe zapisy. Pisałam wiadomość do nich, ale bez odzewu...

  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 330 156

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zaznacza owulacje, nawet gdy owulacji nie było (info potwierdzone u gino ) 😂

    Samymi testami owulacyjnych nie ma ci się kierować. U mnie jest tak, ze śluz i testy owu wskazują na to, ze będzie owulacja a pecherzyki nie pękają. Temp lekko wzrasta ale nie na tyle by potwierdzić ze owu była. Ponieważ nie pęknięty pęcherzyk tez wydziela progesteron 🤔 przypuszczałam, ze tak jest gdy była jeszcze strona i to ona analizowała wykresy. 😔 monitoring potwierdził ze pecherzyki nie pękają. Mam nieregularne cykle i testy owu w tym przypadku pomagają w monitoringu, bo nie muszę chodzić kilka razy na wizyty ani tez nie przeocze owulacji.

    Także dobrze mieć jeszcze jedna aplikacje, która tez interpretuje wprowadzane informacje ☺️ U mnie czasem różnica w spodziewanej 🦧 2-5 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2021, 22:12

    11.01.2022 8t3d (6t1d) 😔💔
    01.21 CB 😔💔
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ