X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Błędna interpretacja wykresu przez ovufriend
Odpowiedz

Błędna interpretacja wykresu przez ovufriend

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • gosiek19 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 19 listopada 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy u Was też dzieją się takie głupoty jak u mnie? Już wyjaśniam, odkąd ovufriend został "ulepszony" drugi cykl pod rząd pokazuje mi że mogę testować bo jest około 20 po ovu a wg mnie owulacji wcale nie było albo była kiedy indziej (tak jak bieżącym cyklu). Według mnie owulacja była 23-24 października lub miedzy 14 a 16 listopada a nie 28 października (wg ovufriend), jak myślicie? Proszę o pomoc.408f92ec7fc7e57e23531c21d0769348.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2020, 20:36

    Martucha94 lubi tę wiadomość

  • Gosia33 Ekspertka
    Postów: 200 107

    Wysłany: 20 listopada 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiek19 wrote:
    Cześć dziewczyny, czy u Was też dzieją się takie głupoty jak u mnie? Już wyjaśniam, odkąd ovufriend został "ulepszony" drugi cykl pod rząd pokazuje mi że mogę testować bo jest około 20 po ovu a wg mnie owulacji wcale nie było albo była kiedy indziej (tak jak bieżącym cyklu). Według mnie owulacja była 23-24 października lub miedzy 14 a 16 listopada a nie 28 października (wg ovufriend), jak myślicie? Proszę o pomoc.408f92ec7fc7e57e23531c21d0769348.png

    Noe kierowałabym się aplikacja odnośnie owulacji. Ka eobie od tego cyklu testy. Aplikacja pokazuje mo ,ze owulacja jutro pomimo,że wprowdzaialm ,ze testy negatywne poki co . Wiec nie możliwe żebym miała owulacje jutro.

  • gosiek19 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 21 listopada 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź, testy robiłam przez parę miesięcy ale właściwie nic nie wnosily bo tylko raz albo dwa razy wyszlo mi że będzie owulacja, z reguły wychodziły mi bardzo blade albo troche ciemniejsze kreski a ciemniejszą od kontrolnej miałam chyba tylko raz.
    A wracajac do wykresu to widzę że ten który wyświetla się pod tekstem różni się od tego z którego go skopiowalam widocznego na moim koncie. Od 16 listopada mam wyraźnie wyższe temparatury 36.8, 37 a na tym wykresie pokazuje że mam cały czas w okolicy 36.3. Dziwne nic z tego nie rozumiem. Dlatego wykres lepiej oglądać u mnie niż ten załączony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2020, 11:08

    Martucha94 lubi tę wiadomość

  • Gosia33 Ekspertka
    Postów: 200 107

    Wysłany: 21 listopada 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację z tymi testami różnie bywa. Ja mam nasl negatywne. Mam bol owulacyjny drugi dzień i skok temperatury. Juz sama nie wiem co mam przez to rozumieć. Pozostaje nam czekać i współżyć w miare regularnie.

  • gosiek19 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 22 listopada 2020, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy nikomu więcej nie wychodzą jakieś dziwne rzeczy w interpretacjach? U mnie zawsze było dobrze, nawet jak miałam długie cykle albo bezowulacyjne to miało to ręce i nogi a ostatnie dwa cykle odkąd wprowadzono zmiany w aplikacji to w ogóle nie ma senesu. Tak jakby system na siłę chciał wyznaczyć owu niezależnie od temperatury. U mnie nie było skoku a nawet było obniżenie dzień po wyznaczonej owulacji. Od 16 listopada jest wyraźny wzrost temperatury, nie pamiętam kiedy miałam ostatnio takie wysokie tempki w drugiej fazie a ovufriend nic nie zmienił, nadal owulacja jest wyznaczona na płaskim wykresie trzy tygodnie wcześniej. Nikt nie ma podobnych problemów?

  • Edkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 23 listopada 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wykres temperatur tez jest jakiś dziwny tzn dziwie się ze mam wyznaczona owulacje.. testy ovu miałam negatywne, temperatury w cały świat, jedynie co miałam śluz. Ale to mój pierwszy cykl z ovu wiec mogę nie mierzyć jeszcze wszystkiego dobrze No i nie mam porównania do poprzednich cykli ..

    gosiek19 lubi tę wiadomość

  • gosiek19 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 26 listopada 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie o to mi chodziło, na podstawie samego śluzu raczej trudno wyznaczyć owulację, wydaje mi się że temperatura jest ciągle na jednym poziomie to nie mogło być owulacji. U mnie na 99% owulacja była prawie trzy tygodnie po tym co mi wyznaczył ovufriend. Wiem że za dzień czy dwa przyjdzie miesiączka bo to czuję poza tym widzę po temperaturze więc to co robią te najnowsze algorytmy to niestety kompletna bzdura. W ubiegłym cyklu miałam to samo, zero wzrostu temperatury, żadnych innych znaków (śluz, testy owulacyjne) a tu bęc system wyznaczył owulację, chyba na podstawie wróżenia z kart ha ha ha. Dzięki za odpowiedź, powodzenia. :)

  • KamiKami Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi aplikacja pokazywala cały dzień że owu miałam wczoraj, po południu dodałam wzmiankę, że mam pozytywny test owulacyjny, więc wyznaczyła mi owulacje na jutro, a weszłam teraz i okazuje się, że wg apki owulacji w ogóle nie było i nie jest planowana 😂 Czuję dziś doskonale wszelkie dolegliwości związane z jajeczkowaniem, wiec chyba przestanę sie sugerować tymi dziwnymi algorytmami...

    gosiek19 lubi tę wiadomość

  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam owulację parę dni temu, również według aplikacji. Dzisiaj informacja o owulacji zniknęła. Nie ma co się za bardzo tym sugerować 🙂

    gosiek19 lubi tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KamiKami wrote:
    Mi aplikacja pokazywala cały dzień że owu miałam wczoraj, po południu dodałam wzmiankę, że mam pozytywny test owulacyjny, więc wyznaczyła mi owulacje na jutro, a weszłam teraz i okazuje się, że wg apki owulacji w ogóle nie było i nie jest planowana 😂 Czuję dziś doskonale wszelkie dolegliwości związane z jajeczkowaniem, wiec chyba przestanę sie sugerować tymi dziwnymi algorytmami...

    Ja mam podobnie. Najpierw byla rzekomo 03.12, potem wprowadzilam test i byla wczoraj, a teraz po wprowadzeniu temperatury nie mialam jej wcale 🤦‍♀️

    gosiek19 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Crookass Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten sam problem, jestem 9 dpo a nagle informacja o owulacji zniknęła i detektor oznak ciąży, analiza cyklu wszystko zniknęło. Jest to raczej wina aplikacji, bo wszystko zaczęła dłużej wczytywać. Muszą pewnie jakąś aktualizacje wrzucić. Trochę to wkurzające bo płacę za pakiet premium, a nie mogę z niej w pełni korzystać.

    Aleksandretta lubi tę wiadomość

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crookass wrote:
    U mnie ten sam problem, jestem 9 dpo a nagle informacja o owulacji zniknęła i detektor oznak ciąży, analiza cyklu wszystko zniknęło. Jest to raczej wina aplikacji, bo wszystko zaczęła dłużej wczytywać. Muszą pewnie jakąś aktualizacje wrzucić. Trochę to wkurzające bo płacę za pakiet premium, a nie mogę z niej w pełni korzystać.

    Ojj tak, właśnie tez mialam o tym pisac, strasznie długo wgrywa mi się wykres, zanim go zobacze. Ja korzystam na telefonie, ale ciekawilo mnie to, czy na komputerze tez tak jest? Bo może tu tkwi problem?

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crookass wrote:
    U mnie ten sam problem, jestem 9 dpo a nagle informacja o owulacji zniknęła i detektor oznak ciąży, analiza cyklu wszystko zniknęło. Jest to raczej wina aplikacji, bo wszystko zaczęła dłużej wczytywać. Muszą pewnie jakąś aktualizacje wrzucić. Trochę to wkurzające bo płacę za pakiet premium, a nie mogę z niej w pełni korzystać.
    Mam to samo, nagle nie mam owulacji która miałam 12 dni temu. Wiem, że to błąd ale wkurzyło mnie zniknięcie tej kreski.

    A teraz mam pytanie. Zmierzyłam sobie temp o 5 rano. Przeważnie mierze o 6-6.30 ale ze dzisiaj jakoś obudziłam się wcześniej zmierzyłam o tej 5. Temp wyniosła 36,72. Po zmierzeniu usnęłam i obudziłam się o 7.30 i temp wyniosła 36,9. Która wziąć pod uwagę?
    Zapisałam na wykresie niższa, bo wydaje mi się bardziej wiarygodna ale nie wiem co myśleć... 🤔

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Mam to samo, nagle nie mam owulacji która miałam 12 dni temu. Wiem, że to błąd ale wkurzyło mnie zniknięcie tej kreski.

    A teraz mam pytanie. Zmierzyłam sobie temp o 5 rano. Przeważnie mierze o 6-6.30 ale ze dzisiaj jakoś obudziłam się wcześniej zmierzyłam o tej 5. Temp wyniosła 36,72. Po zmierzeniu usnęłam i obudziłam się o 7.30 i temp wyniosła 36,9. Która wziąć pod uwagę?
    Zapisałam na wykresie niższa, bo wydaje mi się bardziej wiarygodna ale nie wiem co myśleć... 🤔

    Kochana, za każdą godzinę wcześniej dodajemy 0,1 stopnia, a za kazda godzinę pozniej odejmujemy 0,1.

    Czyli u Ciebie byloby 36,8 😊 (jakby nie patrzeć).

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • gosiek19 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W komputerze mój wykres pojawia się niekompletny i nie da się go przesunąć żeby zobaczyć dalszą część. Mam ostatnio długie cykle i tylko w aplikacji w telefonie da się je obejrzeć w całości. Szkoda, że nie da się już normalnie wprowadzać danych i oglądać wykresów w komputerze, tak było dużo wygodniej niż w telefonie.
    Jeżeli chodzi o wyznaczanie owulacji to zawsze może się coś zmienić ale to co ostatnio się dziej to straszna plątanina, ciężko zrozumieć o co chodzi. Mi ostatnio wyznacza owulację mimo, że nic na nią nie wskazuje.

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiek19 wrote:
    W komputerze mój wykres pojawia się niekompletny i nie da się go przesunąć żeby zobaczyć dalszą część. Mam ostatnio długie cykle i tylko w aplikacji w telefonie da się je obejrzeć w całości. Szkoda, że nie da się już normalnie wprowadzać danych i oglądać wykresów w komputerze, tak było dużo wygodniej niż w telefonie.
    Jeżeli chodzi o wyznaczanie owulacji to zawsze może się coś zmienić ale to co ostatnio się dziej to straszna plątanina, ciężko zrozumieć o co chodzi. Mi ostatnio wyznacza owulację mimo, że nic na nią nie wskazuje.

    Moze ciągle pracuja nad tym. Ja na wykresie mam jeszcze dni płodne, a na kole już nie 🙈

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • gosiek19 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może, ale w porównaniu z poprzednią wersją systemu to nic mi się nie zgadza.

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiek19 wrote:
    Może, ale w porównaniu z poprzednią wersją systemu to nic mi się nie zgadza.

    To fakt. A może ktos pisał do nich? Moze nie wiedzą, ze tak sie dzieje?

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Andjeee1234 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, a może któraś z was miała taką sytuację jak ja? Aplikacja informuje że wyznaczyła mi owulacje, a jak sprawdzam to jest ona zaznaczona za ponad tydzień (tzn w przyszłości)??? Jestem tu nowa i nie wiem jeszcze czy coś takiego się normalnie zdarza? Chociaż dla mnie to bez sensu no bo przecież nie uzupełniam żadnych danych do przodu 😳

  • Sysii Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey, jestem nowa, gdzie znajde te wykresy?

    :)
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ