X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bol jajnika zamiast miesiaczki
Odpowiedz

Bol jajnika zamiast miesiaczki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OlaOla Ekspertka
    Postów: 170 325

    Wysłany: 11 maja 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jeszcze nigdy tak nie mialam.. Bol jajnika zamiast miesiaczki. Zawsze mam bole na dole tylko I to kilka dni przed. Okres zawsze Co 28 dni rowno. Dzisiaj spoznia sie Co prawda tylko 2 dni ale zadnych zwiasyujacych objawow. Test ciazowy robilam I jest negatywny.. Moze ktoras miala ten sam problem?

    Niunia12 lubi tę wiadomość

  • Iryska Autorytet
    Postów: 3687 4389

    Wysłany: 11 maja 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2020, 13:42

    12.02.2020 ⏸️
    12.10.2020 ❤️

    preg.png
  • joolz Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 września 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak teraz! Zgadza mi się większość objawów z torbielami. Boję się jak cholera, boję się zrobić nawet testu, bo wyczytałam, że torbiele mogą przekłamywać wynik, ale nie wiem ile w tym prawdy.
    Boli mnie delikatnie w porównaniu do dotychczasowego okresu, zresztą sama napisałam o tym własny post, nie będę się powtarzać. Mam nadzieję, że u mnie to jakaś torbiel będzie, bo w ciążę zachodzić nie zamierzam :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ