X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ból piersi po miesiączce
Odpowiedz

Ból piersi po miesiączce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 26 października 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    czy któraś z Was miała kiedykolwiek bardzo wrażliwe i bolesne piersi praktycznie od początku cyklu?
    Jestem dziś w 18dc ( cykle zazwyczaj 29-31 dniowe), a mniej więcej od 10dc towarzyszy mi taki właśnie objaw.
    PRL mam podwyższoną, ale nieznacznie (32, przy normie do 25).
    Dodam, że @ była bardzo dziwna - krótka i nieobfita.
    ktoś? coś? :)

    Dodam jeszcze, że nigdy nie miałam takich temperatur - zazwyczaj było 36,2 maksymalnie.
    Wykres wygląda tak, dlatego że jak przyszła ostatnia @ to obraziłam się na mój organizm i stwierdziłam, że olewam system i nie mierzę temperatury. Ale długo to "olewanie" nie potrwało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2014, 20:30

    uwo93e3kxvexoenv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ