X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak bólu owulacyjnego
Odpowiedz

Brak bólu owulacyjnego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kinia66 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami :)

    W KAZDYM cyklu odczuwam bóle owulacyjne. Jest to tak charakterystyczny i ostry ból jajnika , że nawet niewsłuchując się w organizm nie da się go nie zauważyć (mega przeszkadza w funkcjonowaniu). Trwa on zawsze ok 1-2 dni.
    W tym cyklu, pierwszy raz od nie pamiętam kiedy, wogole nie odczuwalam bólu owulacyjnego. Test owulacyjny pozytywny, wskazujący na owulacje 2 dni temu (w 14 dc). Ze sluzem słabo, ale też nie skupialam się na badaniu go (ogólnie do owulacji jak zawsze miałam dużo śluzu, ale nie zaobserwowałam tego kurzego - owulacyjnego). Z ciekawości zmierzylam dzisiaj temperaturę rano - idealna poowulacyjna (przez prawie rok mierzylam temperaturę i po owulacji mam zawsze skok do 36,8. Dzisiejsza temperatura - idealnie 36,8 :) ).
    W tym cyklu zaczęłam pić zioła ojca Sroki.

    Czy mogę podejrzewać brak owulacji mimo tych niektórych przesłanek? Czy zioła mogły wpłynąć na brak bólu i brak owulacyjnego śluzu?

    Z góry dziękuję :)

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, brak boli owulacyjnego to bardzo dobry objaw! :) bólu nie powinno byc. wiec ewidentnie ziolka zadziałały bardzo dobrze i owulacja z dużym prawdopodobieństwem byla, skoro i test i temperatura to potwierdzają :)
    Oczywiscie finalnym i jedynym potwierdzeniem owulacji moze byc tylko i wyłącznie ciąża, reszta jest interpretacja - bazująca na latach doświadczeń i badan, ale wciaz interpretacja :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ