X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Brak @, brak ciazy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NovaS Debiutantka

Wysłany: 4 października, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i błagam o pomoc! Może któraś z forumowiczem to przechodziła. Ja już odchodzę od zmysłów! Odkąd pamietam mam regularne miesiączki 2-3 dni opóźnienia Max.
    Jednakże powinnam dostać @ 11.09 i do tej pory nie przyszła. Od tęgi dnia mam tylko plamienie z krwia a ostatnio z brązowa wydzielina.
    26.09 byłam u Ginekologa i okazało się ze pęcherzyk nie pękł. Dostałam zastrzyk Ovirelle i duphaston na kilka dni. Lekarz powiedZial ze powinnam dostać mocny okres potem ale nic nie ma oprócz tej głupiej wydzieliny z krwi. Pierwszy raz w życiu nie mogę doczekać się okresu!!! Głowa mnie boli od 2 dni i mam podwyższona temperaturę ale oprócz tego żadnych innych objawów. Może macie jakieś podpowiedzi? Jakieś zioła do picia? Bo już wychodzę z siebie. Kolejny miesiąc bez starań o dzidziusia :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października, 20:15

• Mała87 Ekspertka

Wysłany: 4 października, 22:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszła do innego gina :)

• NovaS Debiutantka

Wysłany: 7 października, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś inne pomysły? Ten raczej jest oczywisty.

• Kora222 Nowa

Wysłany: 21 października, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Mam zazwyczaj dlugosc cyklu -25,26 dni . Mija już 34 dzień ( czyli 7 dni po @) i nadal test negatywny. Oczywiscie mam wszelkie objawy . Bol piersi ,metaliczny posmak w ustach, kłucie jajnikow, mam wrażenie ze " tam " cala opuchlam ,ciągle sikam,i ewidentnie czuję ze cos jest na rzeczy. Temp mialam przez dwa dni 35,5 i pozniej 36,7. Dzwoniłam do ginekologa i powiedziała mi że to normalne że w 4 tyg ciąży może wyjść negatywny test. Mam zadzwonić za tydz z informacją .Co o tym myślicie?

Kora222
  • Madziq6 Autorytet

Wysłany: 21 października, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora222 wrote:
    Hejka. Mam zazwyczaj dlugosc cyklu -25,26 dni . Mija już 34 dzień ( czyli 7 dni po @) i nadal test negatywny. Oczywiscie mam wszelkie objawy . Bol piersi ,metaliczny posmak w ustach, kłucie jajnikow, mam wrażenie ze " tam " cala opuchlam ,ciągle sikam,i ewidentnie czuję ze cos jest na rzeczy. Temp mialam przez dwa dni 35,5 i pozniej 36,7. Dzwoniłam do ginekologa i powiedziała mi że to normalne że w 4 tyg ciąży może wyjść negatywny test. Mam zadzwonić za tydz z informacją .Co o tym myślicie?
    Według mnie idź na betę i ona prawdę ci powie. Bo testy mogą być za słabe na wykrycie więc lepiej iść od razu na betę.

♀️♂️ 33
    2011 Cc👸
    2018 Cc👸
    2021 CC👸

5cs😍ten szczęśliwy 😍

1.10.2022 ⏸️ 13dpo
    1.10.2022 72,5 mlU/ml 🤞
    3.10.2022 240 mlU/ml 🤞
    5.10.2022 469,8 mlU/ml 🤞
    7.10.2022 882 mlU/ml rośnij kropeczku w siłę 🍀🍀
    20.10.2022 0,5cm maleństwo, mamy ❤️😍🍀
    2.11.2022 1,9cm maluszka 😍

2a76ae848f.png
  • MonikaeS Koleżanka

Wysłany: 4 listopada, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NovaS wrote:
    Witam i błagam o pomoc! Może któraś z forumowiczem to przechodziła. Ja już odchodzę od zmysłów! Odkąd pamietam mam regularne miesiączki 2-3 dni opóźnienia Max.
    Jednakże powinnam dostać @ 11.09 i do tej pory nie przyszła. Od tęgi dnia mam tylko plamienie z krwia a ostatnio z brązowa wydzielina.
    26.09 byłam u Ginekologa i okazało się ze pęcherzyk nie pękł. Dostałam zastrzyk Ovirelle i duphaston na kilka dni. Lekarz powiedZial ze powinnam dostać mocny okres potem ale nic nie ma oprócz tej głupiej wydzieliny z krwi. Pierwszy raz w życiu nie mogę doczekać się okresu!!! Głowa mnie boli od 2 dni i mam podwyższona temperaturę ale oprócz tego żadnych innych objawów. Może macie jakieś podpowiedzi? Jakieś zioła do picia? Bo już wychodzę z siebie. Kolejny miesiąc bez starań o dzidziusia :(

Jak u Ciebie potoczyła się dalej sprawa????

Rozpoczynamy oficjalne starania 🤍🕊

🙋‍♀️30yo.
    Hashimoto w remisji
    Podejrzenie endometriozy, prawdopodobnie brak ovu, wizyta 06.12 konsultacja diagnozy w DE 🇩🇪
    Jak znowu nie będzie ovu to będę chciała 💉
    🙋33yo. Zdrowiutki.

Cykle:
    10.2022 ➖️
    11.2022 ➖️
    12.2022 nowy cykl nowa nadzieja
    Testuje 24.12 🤞

Obecnie:
    Początek cyklu:
    ✳️ NAC 1500mg (Aliness)
    ✳️ Olej z wiesiołka 2000mg

Cały cykl:
    ✳️ Myo-Inositol 4000 mg
    ✳️ Olej Lniany i ziarenka mielone
    ✳️ Selen 200mg
    ✳️ Mg
    ✳️ Schwangerschafts vitamine +DHA

✳️Gel Conceive Plus
    ✳️ Kubeczek facelle

Mąż cały cykl:
    ✳️ FolioMEN
    ✳️ NAC 600mg
    ✳️ Wiesiołek 1000mg

Przyjmowałam ➡️w 10.2022
    ⭕️Euthyrox 50mg
    ⭕️Ogestan inozytol 400
    ⭕️ Olej lniany
    ⭕️Schwangerschafts vitamine +DHA
  • Meeg Znajoma

Wysłany: 11 listopada, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NovaS wrote:
    Jakieś inne pomysły? Ten raczej jest oczywisty.
    I co zrobiłaś. Napiszesz jak się sparwa wyjaśniła ..?

🙍‍♀️38l
    AMH 2,44
    🙎‍♂️41l
    Brak badań na ten moment

Starania od 10 '21
    10 '22 💔 cb 5 tydzień
    12.'22 zaczynamy monitoring cyklu
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ