X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Brak @, brak ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NovaS Przyjaciółka
    Postów: 82 23

    Wysłany: 4 października 2022, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i błagam o pomoc! Może któraś z forumowiczem to przechodziła. Ja już odchodzę od zmysłów! Odkąd pamietam mam regularne miesiączki 2-3 dni opóźnienia Max.
    Jednakże powinnam dostać @ 11.09 i do tej pory nie przyszła. Od tęgi dnia mam tylko plamienie z krwia a ostatnio z brązowa wydzielina.
    26.09 byłam u Ginekologa i okazało się ze pęcherzyk nie pękł. Dostałam zastrzyk Ovirelle i duphaston na kilka dni. Lekarz powiedZial ze powinnam dostać mocny okres potem ale nic nie ma oprócz tej głupiej wydzieliny z krwi. Pierwszy raz w życiu nie mogę doczekać się okresu!!! Głowa mnie boli od 2 dni i mam podwyższona temperaturę ale oprócz tego żadnych innych objawów. Może macie jakieś podpowiedzi? Jakieś zioła do picia? Bo już wychodzę z siebie. Kolejny miesiąc bez starań o dzidziusia :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2022, 20:15

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 4 października 2022, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszła do innego gina :)

  • NovaS Przyjaciółka
    Postów: 82 23

    Wysłany: 7 października 2022, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś inne pomysły? Ten raczej jest oczywisty.

  • Kora222 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 października 2022, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Mam zazwyczaj dlugosc cyklu -25,26 dni . Mija już 34 dzień ( czyli 7 dni po @) i nadal test negatywny. Oczywiscie mam wszelkie objawy . Bol piersi ,metaliczny posmak w ustach, kłucie jajnikow, mam wrażenie ze " tam " cala opuchlam ,ciągle sikam,i ewidentnie czuję ze cos jest na rzeczy. Temp mialam przez dwa dni 35,5 i pozniej 36,7. Dzwoniłam do ginekologa i powiedziała mi że to normalne że w 4 tyg ciąży może wyjść negatywny test. Mam zadzwonić za tydz z informacją .Co o tym myślicie?

    Kora222
  • Madziq6 Autorytet
    Postów: 1826 1733

    Wysłany: 21 października 2022, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora222 wrote:
    Hejka. Mam zazwyczaj dlugosc cyklu -25,26 dni . Mija już 34 dzień ( czyli 7 dni po @) i nadal test negatywny. Oczywiscie mam wszelkie objawy . Bol piersi ,metaliczny posmak w ustach, kłucie jajnikow, mam wrażenie ze " tam " cala opuchlam ,ciągle sikam,i ewidentnie czuję ze cos jest na rzeczy. Temp mialam przez dwa dni 35,5 i pozniej 36,7. Dzwoniłam do ginekologa i powiedziała mi że to normalne że w 4 tyg ciąży może wyjść negatywny test. Mam zadzwonić za tydz z informacją .Co o tym myślicie?
    Według mnie idź na betę i ona prawdę ci powie. Bo testy mogą być za słabe na wykrycie więc lepiej iść od razu na betę.

    ♀️♂️ 33
    2011 Cc👸
    2018 Cc👸
    2021 CC👸
    2023 CC👸


    5cs😍ten szczęśliwy 😍

    1.10.2022 ⏸️ 13dpo
    1.10.2022 72,5 mlU/ml 🤞

    event.png
  • MonikaeS Przyjaciółka
    Postów: 61 42

    Wysłany: 4 listopada 2022, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NovaS wrote:
    Witam i błagam o pomoc! Może któraś z forumowiczem to przechodziła. Ja już odchodzę od zmysłów! Odkąd pamietam mam regularne miesiączki 2-3 dni opóźnienia Max.
    Jednakże powinnam dostać @ 11.09 i do tej pory nie przyszła. Od tęgi dnia mam tylko plamienie z krwia a ostatnio z brązowa wydzielina.
    26.09 byłam u Ginekologa i okazało się ze pęcherzyk nie pękł. Dostałam zastrzyk Ovirelle i duphaston na kilka dni. Lekarz powiedZial ze powinnam dostać mocny okres potem ale nic nie ma oprócz tej głupiej wydzieliny z krwi. Pierwszy raz w życiu nie mogę doczekać się okresu!!! Głowa mnie boli od 2 dni i mam podwyższona temperaturę ale oprócz tego żadnych innych objawów. Może macie jakieś podpowiedzi? Jakieś zioła do picia? Bo już wychodzę z siebie. Kolejny miesiąc bez starań o dzidziusia :(



    Jak u Ciebie potoczyła się dalej sprawa????

    3 lata bez zabezpieczenia.
    Oficjalne starania od października 2022.
    Przyczyna niepowodzeń:
    ❌️upłynnienie mechaniczne


    Czekamy na cud,na klinikę przyjdzie jeszcze czas.
  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 11 listopada 2022, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NovaS wrote:
    Jakieś inne pomysły? Ten raczej jest oczywisty.
    I co zrobiłaś. Napiszesz jak się sparwa wyjaśniła ..?

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ