X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak ciazy, brak @ stała tempka
Odpowiedz

Brak ciazy, brak @ stała tempka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie... @ spoznia sie juz 8 dni, tempka jest od kilku dni na takim samym poziomie (wykres do wgladu)
    w szpitalu wykluczyli ciaze (beta niegatywna) na usg dopochwowym wszystko ladnie, szyjka zamknieta wysoko, jajniki w normie, macica czysta.

    I co teraz? Macie jakies rady? Isc do lekarza (nie mam dostepu do gina mieszkam za granica) i prosic o wywolywanie? czy czekac samemu na @?

    Ginekolog w szpitalu stwierdzil ze mogla byc biochemiczna ciaza.

    Oczywiscie hormonow mi nie zbadali.

    Jakies rady? Bo juz zaczynam wariowac...

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 24 lipca 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może poczekaj jeszcze kilka dni, a potem jak dalej nic się nie wydarzy to rzeczywiście do lekarza po leki na wywołanie @.. ja bym pewnie tak zrobiła.
    a w szpitalu nie powiedzieli Ci co masz dalej robić? czy czekać czy nie?

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzieli ze nie wiedza czemu mam bole i czemu nie ma @... i tyle. nawet nie pytałam juz bo siły do niech nie mam.

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 24 lipca 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to rzeczywiście ręce opadają na tych lekarzy.. :/

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobny problem :( jestem po terminie@ a testy wychodzą negatywne... Też zastanawiam się czy nie iść do lekarza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj Puszku jeszcze kilka dni, a jak @ nadal nie przyjdzie to idź do lekarza skonsultuj i niech Ci najwyżej da leki na wywołanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie chce wywolywac @... raz mialam wywolywane i potem sie tak cykle rozwalily ze nigdy wiecej. niech sama przyjdzie... z tym ze u mnie chyba znowu płodne

  • majka. Znajoma
    Postów: 29 60

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze to te wakacje i moze ksiezyc :)
    wiem, wiem wymyslam, ale tez mam ten sam problem test negatywny plamienia tylko, dodam ze biore clomid i obawiam sie ciazy poza macicznej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majka to idz do lekarza. lepiej sprawdzic niz potem zalowac.

  • szpieszka Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 28 lipca 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta ma całkowitą rację lepiej iść do lekarza on najlepiej powie co i jak..najgorzej to się samemu domyślać i kombinować i pytać dr googla..

    E
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak miałam, dwa tygodnie mi sie spóźniał @, testy w domu jedna kreska, beta mniej niż 0,1. wyszedł torbiel w usg pochwowym. lepiej się dokładnie przebadać żeby potem wszystko było oki :)

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 1 września 2013, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez podobny klopot u mnie wystapil, 22 dni po owulacji, testy negatyw, beta negatyw a okresu brak, zaznacze ze mam regularne cykle miej wiecej 30-33 dni, cykl 43 dni to moj record :-((( wiadomo panika co sie dzieje?!

    obstawiam cialko zolte ze przetrwalo i produkowalo dalej progesteron bo temp byly na stalym podwyz poziomie
    na pewno nie bez znaczenia byl piekielny upal i stres w pracy

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Anija Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 26 października 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już pewnie to wyjaśniłaś?,ale napiszę że miałam podobnie jak Olgenek.
    Dostałam @ potem owulacja i objawy na następną @. Niestety @ nie przyszła ,a ja miałam wszystkie objawy,które rzekomo zwiastują ciążę.
    Mieszkam za granicą i tutaj nie jest tak łatwo zrobić usg i hormony sprawdzić, nawet na hcg nie wysyłają. Postanowiłam lecieć do Polski do gina. I co się okazało? Wychodowałam dorodną cystę około 8cm. Wróciłam do uk i kuracja luteiną na wywołanie @. Przyszła po 10dniach ,a na cystę kurowałam się mieszanką ziół. Wszystko się powoli uregulowało.

    5eca86a81f4ed3d9473a14bc79e60961.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 13 listopada 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta i jak wyszło?? Dostałaś te wredną?/ U mnie jest tak samo 40 dzien cyklu i @ brak, a zawsze średnio co 29 dni.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ