X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak lini na wykresie
Odpowiedz

Brak lini na wykresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madzia91 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 21 października 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewuszki
    Prosiłabym was o pomoc, jestem tu nowa i dopiero zaczęłam swoją przygode z tą aplikacja ( czemu jej wcześniej nie znalazłam <3) oglądam ciagle wasze wykresy z mysla, ze wkoncu i nam po 5 latach się uda zobaczyć te upragnione 2 kreseczki, zaczęłam mierzyć temperaturę i zauważyłam, ze u was wszędzie są linie tu przerywana, tu od temperatury. Tak, tak już przeczytałam co one oznaczają ale u mnie ich całkiem nie ma ? Kiedy one się pojawiają ? Po zakończonym pierwszym cyklu a może później ? Proszę pomóżcie rozszyfrować tą zagadkę :)

    DK lubi tę wiadomość

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 22 października 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linia pojawi się w momencie, gdy aplikacja wykryje owulacje w Twoim cyklu :)

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Madzia91 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 22 października 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje ślicznie za odpowiedz :*

  • DK Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 26 października 2020, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam inne pytanie. Jeśli codziennie mierze temp o 6 rano, ale zdarza się, że obudzę się o 4 lub 5 i już nie mogę zasnąć to pytanie czy jeśli czekam do 6 nie wstajac z łóżka to temp będzie wiarygodna czy mierzyć odrazu jak się obudzę? A może już należy ignorować tą temp?

    Klaudia_
  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 26 października 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedlug metody Rotzera pomiary z różnicą 1.5h nie robią zbytniej różnicy, ważne by pomiar był robiony po min.6h snu oraz od razu po przebudzeniu. Z moich obserwacji wynika,ze temperatura sie nie zmienia gdy tylko leże w łóżku i nic nie robie ale lepiej zmierzyc zaraz po obudzeniu.

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • DK Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 28 października 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilenka wrote:
    Wedlug metody Rotzera pomiary z różnicą 1.5h nie robią zbytniej różnicy, ważne by pomiar był robiony po min.6h snu oraz od razu po przebudzeniu. Z moich obserwacji wynika,ze temperatura sie nie zmienia gdy tylko leże w łóżku i nic nie robie ale lepiej zmierzyc zaraz po obudzeniu.
    A u mnie własnie jest róznica i stad dylemat. Dziś o 5 sie przebudziłam i mialam 36,15 a zmierzylam o 6 (nie wstawalam, tyko lezalam godz) i było 36,40. Ktora wiec mam brac pod uwage? (Dzis 23dc przy okolo 34dc)

    Klaudia_
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ