X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak okresu od 4 dni
Odpowiedz

Brak okresu od 4 dni

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patka_1234 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 listopada 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam 28.11 powinnam dostać okres test robiony dzisiaj nic nie pokazał. Od piątku cały czas boli brzuch a dzisiaj czuje kłucie w prawym jajniku. Możecie powiedzieć czy coś z tego będzie czy jednak test mówi prawdę. A i od trzech miesięcy mierze temperaturę zawsze w dniu okresu spadała. A teraz w dniu przewidywanego okresu wzrosła do 36.9 a zawsze było 36.2

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2021, 11:55

  • pocahontas Ekspertka
    Postów: 121 127

    Wysłany: 29 listopada 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobnie i okres przyszedł niestety. Chyba w tym momencie możesz czekać na @ albo zrobić betę, żeby wiedzieć szybciej.

    Patka_1234 lubi tę wiadomość

  • Patka_1234 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 listopada 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A długo ci się spóźnił. I wiesz jaka była twoja przyczyna takiego opóźnienia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2021, 12:08

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7635 9998

    Wysłany: 29 listopada 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka_1234 wrote:
    Witam 28.11 powinnam dostać okres test robiony dzisiaj nic nie pokazał. Od piątku cały czas boli brzuch a dzisiaj czuje kłucie w prawym jajniku. Możecie powiedzieć czy coś z tego będzie czy jednak test mówi prawdę. A i od trzech miesięcy mierze temperaturę zawsze w dniu okresu spadała. A teraz w dniu przewidywanego okresu wzrosła do 36.9 a zawsze było 36.2

    Jak długą masz faze lutealna 😊 bo u mnie długość cyklu zależy od tego w którym dniu miałam owulację 😊 faze lutealna mam 15 dni 😊 więc jeśli owulke miałam w 11 dc to cykl mam 26 dniowy, jeśli w 13 dc to cykl 28 dniowy 😊 po prostu może u Ciebie jeszcze trwa faza lutealna a skok temperatury to wyrzut progesteronu 😊 najpiękniejsza będzie beta

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ