X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brązowe plamienia po owulacji
Odpowiedz

Brązowe plamienia po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Jestem tutaj nowa:) Od roku staramy sie z męzem o dzidziusia i nic:( jestem na etapie badania hormonów i czekam na wyniki.. ma do Was takie pytanko, może któraś z Was miała podobny problem.. pytałam o to swojego lekarza ale konkretnej odpowiedzi nie uzyskalam.. od kilku cykli tak ok 16-17 dnia cyklu mam po owulacji brazowe niewielkie plamienia, wiem, ze owulacje miałam na 100%. Takie plamienia mam również przed i po miesiaczce ? myślicie ze moze miec zwiazek z hormonami? choruje na niedoczynnosc, ale lecze i TSH mam poniżej 2

    Iza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli to byłby pojedynczy raz z plamieniem to mogłabym Ci napisać,że palmienie implantacyjne... ale skoro powtarza Ci się to któryś juz raz warto zrobić badania podstawowych hormonów i USG (dopochwowe).

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne że tak późno gin Ci dała badania hormonalne. Mi teraz dała do zrobienia a staramy się 3 cykl.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a skad wiesz że była owulacja? ja miałam takie plamenia w cyklach bezowulacyjnych.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam monitorowana owulacje, moj gin powiedział ze w tym i tym dniu moj pecherzyk pęknie, miałam wszystkie objawy ( bol jajnika, sluz płodny no i testy owulacyjne) chyba, ze moj pecherzyk jednak nie pekł:/ USG dopochwowe miałam i wszystko ok. Kaska13 a Ty miałas czesto takie plamienia? ja od kilku miesiecy mam zawsze przed i po miesiaczke no i w srodku cyklu teraz mam juz 4 dzien:( oby to były hormowny... cykle tez mam bardzso regularne..

    Iza
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od 3 miesięcy w środku cyklu ale szybko się kończyły bo zaczełam przyjmować luteinę a wiadomo, że wtedy plamienia ustępują. jestem ciekawa jak będzie w tym cyklu bo to mój pierwszy cykl po odstawieniu luteiny.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, ze to bedzie wina hormonów:) tak to przynajmniej bede wiedziała na czym stoje:)

    Iza
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może być zbyt niski progesteron, ale tu też warto sprawdzić bo to on utrzymuje z początku ciążę.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktynę, progesteron i testosteron ma w normie więc to nie wina progesteronu:(

    Iza
  • majeczka199 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie. 23 stycznia mialam ostatnia miesiaczke. trwala 4 dni. cykle mam 28-29 dniowe regolarne. 8 i 9 dc wspolzylam bez zabezpieczenia. 14 dc zaczelam plamic podejrzewam ze byla to owulacja. niestety plamienie trwa juz 7 dzien. dodatkowo od kilku dni bola mnie jajniki i bol promieniuje az na plecy. w nocy mam silne bole jajnikow takie ze az sie ruszyc nie moge. bola rowniez piersi.dodam ze od kilku dni mam 37 stopni temperature mierzona pod pacha. jaka moze byc tego przyczyna? czy jest mozliwa ciaza?

    majeczka199
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ