X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brązowe plamienia zamiast okresu
Odpowiedz

Brązowe plamienia zamiast okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W styczniu zamiast okresu miałam 2 dniowe plamienie ..test robiłam parę dni po plamienie ale negatywny od czego może być jeszcze takie plamienie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2022, 19:09

  • JoannaM Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 27 stycznia 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam podobną sytuację. Ciążę wykluczyłam. Mam nadzieję ze to nic poważnego. Zamiast okresu dostałam plamienia bardzo lekkiego utrzymującego się 4 dni. Czy to normalne? Pierwszy raz tak mialam. Czy może tak mój organizm reagować na No kwas foliowy który zaczęłam zazywac miesiąc temu?

  • Koala27 Przyjaciółka
    Postów: 124 48

    Wysłany: 27 stycznia 2022, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoannaM wrote:
    Mialam podobną sytuację. Ciążę wykluczyłam. Mam nadzieję ze to nic poważnego. Zamiast okresu dostałam plamienia bardzo lekkiego utrzymującego się 4 dni. Czy to normalne? Pierwszy raz tak mialam. Czy może tak mój organizm reagować na No kwas foliowy który zaczęłam zazywac miesiąc temu?

    Kwas foliowy to witamina,a twój organizm napewno sobie doskonale z nią poradzi😉 proponowała bym zrobić badania hormonów i skonsultować się z gin. Przyczyny takiego plamienia mogą być różne, może to być pozna implantacja

  • Koala27 Przyjaciółka
    Postów: 124 48

    Wysłany: 27 stycznia 2022, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysis wrote:
    W styczniu zamiast okresu miałam 2 dniowe plamienie ..test robiłam parę dni po plamienie ale negatywny od czego może być jeszcze takie plamienie

    Testy często są niewymierne, zrób betę i obserwuj czy jest przyrost

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ