X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Castagnus

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczęta! Czy słyszałyście może, żeby castagnus przesunął owu na bardziej normalny termin?? mam cykle mocno nieregularne, owu mam zwykle około 30-33 dnia. Castagnus zaczęłam brać od początku tego cyklu i OF podejrzanie szybko wyznaczył mi owu...na 17dc. mam jednak wątpliwości, od jakiegoś tyg mierzę temp wcześniej (z 7 na 6) plus mało snu ostatnimi dniami - stąd może temp zawirowania. nie wiem.

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę,że tak. Ja miałam cykle 24-25 dni. Dostałam Cyclodynon (to samo co Castagnus - niepokalanek mnisi)ze względu na podwyższoną prolaktynę i nieznośny PMS.Cykle mi się wyregulowały, trwają 28-29 dni. Owulację mam teraz 14-15 dzień, a nie jak wcześniej 11-12 dzień.Ten niepokalanek to niby niepozorne ziółko a jednak fajnie działa.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije napar z niepokalanka,ale to to samo co castagnus. Owu tez mam wczesniej. Jezeli okres przyjdzie w normalbym terminie to wreszcie przestane sie martwic o fazevlutealna. Chociaz lekarz mi mowil, ze niepokalanek/castagnus dziala po 3 miesiacach stosowania

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 a powiedz mi co lekarz Ci mowil na temat jego odstawienia?Przy zajsciu w ciaze nalezy od razu bezwglednie odstawic?W ulotce pisze,ze nie nalezy stosowac w ciazy.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Monikq Koleżanka
    Postów: 60 14

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dzisiaj zaczęłam brać Cyclodynon. jestem ciekawa czy którejś z was pomógł i szczęśliwie pojawiły się zielone kropeczki?

    xnw4d5qpxy6d71l9.png
  • po-kryjomu Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez biorę cyclodynon od obecnego cyklu. Na razie wydaje mi się, ze... Przesunął mi owu na szybciej. Sama jestem ciekawa, czy cykl będzie krótszy...

  • OvuFriend

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe :).
    Przesunął mi owulację na wcześniejszą 2 razy (wydłużając fazę lutealną) i mam z tego 2 piękne dzieciaczki :).
    Jak Ty miałam dłuższe cykle - 31 dni, a owulację 20dc.
    Teraz biorę po raz trzeci, bo chcemy skompletować dzieci w domu ;) i już widzę, że owulację miałam prawdopodobnie 16dc.

  • sorriso Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 3 września 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszym cyklu z Castagnusem zaszłam w ciążę ale niestety w 8 tyg. poroniłam. Ziółka odstawiłam zaraz jak wyszły mi 2 kreseczki na teście (teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam). Po poronieniu zaczęłam brać go ponownie, teraz jest 3 cykl ale 2 pierwsze były chyba nieowulacyjne i nieregularne. w każdym bądź razie owulację w tym cyklu miałam już w 11 dniu a cykle mam z reguły 29-30 (prócz tych 2 po poronieniu)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 19:42

    ug37hdgevqd5t264.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ