X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ciagle nieprzespane noce a temp
Odpowiedz

Ciagle nieprzespane noce a temp

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monikabe Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;)
    Od ponad roku leczę schorzenie kręgosłupa, w tej chwili ból jest znośny wiec jestem bez środków farmakologicznych jednak w nocy się nasila co powoduje brak snu. Tzn między godz 1 a 4 drzemam, ruszam się można powiedzieć ze sen jest bardzo lekki, wstaje do toalety, i nie można nazwać tego mocnym snem. Temp mierze ok 7:30 wiec teoretycznie od 4 jest te 3 godz snu jednak wykres wyglada dziwnie. Temp góra dół, tak jakby nie było owulacji (mimo ze objawy miałam, wiem ze nie zawsze świadczą o pęknięciu pęcherzyka ). Czy w takim przypadku mierzenie temp jest wiarygodne?
    Dodam ze staramy się z Mężem o drugie dziecko. Z pierwszym nie było problemu, ale teraz choruje na chashimoto (tsh w normie) i martwię się ze może być ciężej.
    Najważniejsze jednak żebyście mi poradziły czy takie temp można brać pod uwagę? Tych przespanych w pełni nocy jest kilka w tygodniu wiec ciężko byłoby mi jakikolwiek wykres zrobić gdyby nie brać wszystkich pod uwagę.
    Jeszcze jedno pytanie, czy przy cyklach 35 dniowych owulacja może być ok 24 dc?
    Z góry dziękuje Wam za wasze porady ;)
    Pozdrawiam

    Monikabe
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dwoje babka wróżyła. Miałam podobnie pierwszy cykl z ziołami na niepłodność. Nie mogłam przez nie spać więc mierzenie temperatury mijało się z celem bo temperatura nie była wiarygodna. Mierzyłaś wcześniej temperaturę (przed schorzeniem kręgosłupa)? Owulacja potwierdzona czymś jeszcze? Na Twoim miejscu zainwestowałabym w monitoring owulacji na usg.

    Przy cyklach 35 dniowych owulacja może być 24dc jeśli masz krótką fazę lutealną (niedomoga ciałka żółtego). Zbadałabym poziom progesteronu 7 dni po owulacji.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Monikabe Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed kłopotami z kręgosłupem miałam regularne miesiączki i owulacje zawsze 20 dc, ale tez mierzylam zawsze o stałej godzinie.

    Monikabe
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisałam, sprawdź progesteron 7 dni po owulacji. Wynik powyżej 15ng/ml świadczy o tym, że owulacja raczej miała miejsce. Robisz testy owulacyjne?
    Niestety temperatura po nieprzespanej nocy nie będzie wiarygodna :(

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Monikabe Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje ;) jeszcze nie miałam odczynienia z testami ale może spróbuje tylko czy można im wierzyć? W sensie jeśli pokazują owu to czy ona na pewno jest czy zdarzają się błędy? W tym temacie jestem zielona

    Monikabe
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jak to często dziewczyny piszą na forum: jedynym pewnikiem,że owulacji była jest ciąża...;) nie kupuj testów na allegro bo podobno często nic nie pokazują. Ja kupuję w rossmannie i są ok. Ile się staracie o drugie dziecko? Może warto zrobić podstawowe badania już teraz?

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Monikabe Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie zakupie testy i spróbuje ;) to dopiero drugi cykl starań wiec staram się nie panikować u ginekologa byłam i w badaniu ogólnym i cytologi wszystko ok, krew mocz tez także póki co będziemy próbować ;) dziękuje bardzo za odpowiedz ;))

    Monikabe
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To życzę szybkiego zafasolkowania:)

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ