X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ciągle pokazuje cykl nieplodny
Odpowiedz

Ciągle pokazuje cykl nieplodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kkinaa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 22 lutego 2021, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Od niedawna korzystam z aplikacji ovu friend i cały czas mi pokazuje cykl niepłodny. Czasem na chwilę wyskakuje kiedy miałam owulację ale na ogół na drugi dzień wyskakuję ze nieplodny cały cykl czy coś zaznaczę czy nie,bez znaczenia. Co z tym zrobić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2021, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć a spróbuj udostępnić wykres, żebym mogła podejrzeć.
    Mi często rano znika zaznaczona owulacja ale jak worowadze jakieś dane to wraca na miejsce.
    Być może masz cykle bezowulacyjne, nie widzę wykresu więc ciężko się odnieść. 🙂

    Księgowa, Just_Kate lubią tę wiadomość

  • Kati6 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 marca 2021, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobny problem, już drugi raz z rzedu znika mi owulacja. Wpisuje objawy które występują i są kojarzone z owulacja, aplikacja pokazuje że owulacja potwierdzona... Po czym po kilku dniach znika. Kontaktowałam się w ten sprawie ze wsparciem ovufriend ale niestety bez konkretów (sugerowano że usunęłam jakieś dane, co nie jest prawdą).

  • Vantiel Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 25 marca 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a czy próbowałaś afrodyty Smart?

    MartaMi92 lubi tę wiadomość

  • Martek Znajoma
    Postów: 20 19

    Wysłany: 26 marca 2021, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest taki sam problem. Wieczorem pokazuje owulacje a rano jak wstaję i zaglądam do apki to owulacji nie ma wyznaczonej. Za dzień lub dwa znów się pojawia. Widocznie jest to problem techniczny.

  • AnetaA Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 13 maja 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten sam problem. Na początku tego cyklu aplikacja pokazała mi owulację w miejscu gdzie jej nie było. Później owulacja znikła i do dziś nie mam wyznaczonej owulacji a to już 18 dzień cyklu (chociaż ostatnio podniosła mi się temperatura to mimo wszystko na aplikacji nic nie ma). Nie używałam aplikacji przez 5 miesięcy bo sie leczyłam hormonalnie i odkąd znowu zaczęłam jej używać zaczęły się takie problemy.

  • Sisi85 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 19 czerwca 2021, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zauważyłam identyczny problem techniczny, po tym jak równolegle zalogowałam się z komputera... Brak danych o owulce, punktów oraz prognozy cykli. Wylogowalam się z komputera, restartowałam telefon a moich danych nadal nie ma. Czy ten problem techniczny minie?
    EDIT: Dane powróciły, widocznie trzeba było tylko trochę cierpliwości 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2021, 11:39

  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 16 lipca 2021, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wykres też wygląda jakby był bezowulacyjny. Nie wygląda dobrze. Mega wahania temperatur. A co najlepsze zrobiłam przed wczoraj Pink Test czułość 20mlU, bo dziwnie się czułam i wyszły dwie grube rozowe krechy. A wczoraj beta <0,2mlU/ml więc wyklucza ciążę. Nie wiem czemu tak się stało.

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
  • Kimbra Autorytet
    Postów: 1158 546

    Wysłany: 19 lipca 2021, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vantiel wrote:
    Hej a czy próbowałaś afrodyty Smart?
    Hejo nic o tym nie słyszałam,ale teraz poczytałam i pooglądam kurcze chyba warto...Używałaś już tego?Zastanawiam się nad kupnem.

    Szczęśliwa mężatka od 2017💍
    Zdrowy tryb życia 💪
    Starania od dobrych ładnych paru lat...🤔
    Uwielbiamy:
    Góry,rowery, spacery,bieganie,zwierzątka,natura 💞🔥🤭
    Suple:
    🥛Inofem
    💊Mio inozytol
    💊Folain-Metafolin
    💊 Duphaston od 14-20dc
    💊DHEA Eliot
    💊Prenatal uno
    💊Magnez
    💊Molekin D3+K2
    💊Witamina A+E
    Totalne odpuszczenie
    -pozostawiam wszystko Bogu 🙏😇❤️🤰
  • Limosa Autorytet
    Postów: 1346 554

    Wysłany: 27 lipca 2021, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimbra wrote:
    Hejo nic o tym nie słyszałam,ale teraz poczytałam i pooglądam kurcze chyba warto...Używałaś już tego?Zastanawiam się nad kupnem.
    Kimbra, spójrz na wszystkie wypowiedzi tej osoby. To reklama, prawie wszystkie wpisy na wielu wątkach są o tym samym 😕

    3jgx90bvoj1fla1b.png
  • Eedzia11 Autorytet
    Postów: 351 129

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę nie w temat się wbiję ale też chodzi o techniczne sprawy apki. Czy wam też czyszczą się wszystkie dane, które zapisujecie codziennie tylko dlatego, że edytowałyście coś w swoim profilu? Mi już drugi raz w tym tyg to się zdarzyło. Nie wiem czy ufać tej apce, boję się że stracę dane i moje obserwacje, bo tylko tu je zapisuję 😧 za pierwszym razem ovu odpisało mi, że założyłam drugi profil i go dezaktywują. Profil o tym samym emailu, trochę dziwne i to zupełnie bez mojej wiedzy :/ potem faktycznie dane były. Dziś chciałam edytować średnią długość cyklu, kliknęłam OK po wpisaniu danych i bach, profil pozbawiony moich obserwacji. Napisałam znów ale chyba nie jest to normalne.. Macie takie sytuacje?

    3jgxgzu39cero8h3.png

    _____________________________
    01.02 beta 24,53 💛 progesteron 24,58 (3 tygodnie i 5 dni)
    11.02 beta 2403,0 (5 tydzień i 1 dzień)
    17.02 beta 11870,0
    18.02 CRL 3,7 mm mamy serduszko ❤
    23.02 CRL 6,2mm
    ❤❤❤ 11.10.2022 urodził się Synuś ❤❤❤
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj pokazał dzień niepłodny choć już od 3 dni pokazywał płodne, ale wprowadziłam dane szyjki na wczoraj i wróciło 🤔 nie wiem tylko czemu apka zatwierdziła owulację na 12.12 gdzie to za tydzień dopiero 🤔

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ