Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ciągle pokazuje cykl nieplodny
Odpowiedz

Ciągle pokazuje cykl nieplodny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kkinaa Nowa

Wysłany: 22 lutego, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Od niedawna korzystam z aplikacji ovu friend i cały czas mi pokazuje cykl niepłodny. Czasem na chwilę wyskakuje kiedy miałam owulację ale na ogół na drugi dzień wyskakuję ze nieplodny cały cykl czy coś zaznaczę czy nie,bez znaczenia. Co z tym zrobić?

• Zielone.Slońce Autorytet

Wysłany: 26 lutego, 07:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć a spróbuj udostępnić wykres, żebym mogła podejrzeć.
    Mi często rano znika zaznaczona owulacja ale jak worowadze jakieś dane to wraca na miejsce.
    Być może masz cykle bezowulacyjne, nie widzę wykresu więc ciężko się odnieść. 🙂

Księgowa lubi tę wiadomość

Stsrania od 01.2019
    👩 '92
    🔹HSG 09.2019/ 12.2020- ✔️
    🔹AMH 2020 - 5,09✔️ 06.21 - 8,14 😱
    🔹Laparoskopia - 12.2020✔️
    🔹Endometrioza 1st. ❌
    👨 '90
    Nasienie:
    ▪️5.2019 ✔️
    ▪️7. 2020 HBA 89%
    🔹04.2021: ruchliwość 45%, morfologia 4% 🥳
    🔹SDF: 6,15% 👍

Invicta Warszawa
    1 IUI 26.09.20 🍷
    2 IUI 27.10.20 🍷- słabe nasienie ☹️

In vitro:
    19.06 PUNKCJA - pobrano 15 oocytów.
    Mamy 4 zarodki❄️❄️❄️❄️ w 5 dobie. 3 x 4.2.2 i 1 x 4.1.2
    I 9 oocytów ❄️❄️

🍀"Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, ze jest duże
    i idzie małymi krokami."🍀
  • Kati6 Nowa

Wysłany: 7 marca, 15:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobny problem, już drugi raz z rzedu znika mi owulacja. Wpisuje objawy które występują i są kojarzone z owulacja, aplikacja pokazuje że owulacja potwierdzona... Po czym po kilku dniach znika. Kontaktowałam się w ten sprawie ze wsparciem ovufriend ale niestety bez konkretów (sugerowano że usunęłam jakieś dane, co nie jest prawdą).

• Vantiel Znajoma

Wysłany: 25 marca, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a czy próbowałaś afrodyty Smart?

• Martek Nowa

Wysłany: 26 marca, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest taki sam problem. Wieczorem pokazuje owulacje a rano jak wstaję i zaglądam do apki to owulacji nie ma wyznaczonej. Za dzień lub dwa znów się pojawia. Widocznie jest to problem techniczny.

• AnetaA Debiutantka

Wysłany: 13 maja, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten sam problem. Na początku tego cyklu aplikacja pokazała mi owulację w miejscu gdzie jej nie było. Później owulacja znikła i do dziś nie mam wyznaczonej owulacji a to już 18 dzień cyklu (chociaż ostatnio podniosła mi się temperatura to mimo wszystko na aplikacji nic nie ma). Nie używałam aplikacji przez 5 miesięcy bo sie leczyłam hormonalnie i odkąd znowu zaczęłam jej używać zaczęły się takie problemy.

• Sisi85 Nowa

Wysłany: 19 czerwca, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zauważyłam identyczny problem techniczny, po tym jak równolegle zalogowałam się z komputera... Brak danych o owulce, punktów oraz prognozy cykli. Wylogowalam się z komputera, restartowałam telefon a moich danych nadal nie ma. Czy ten problem techniczny minie?
    EDIT: Dane powróciły, widocznie trzeba było tylko trochę cierpliwości 😊

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca, 11:39

• karolaEM Ekspertka

Wysłany: 16 lipca, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wykres też wygląda jakby był bezowulacyjny. Nie wygląda dobrze. Mega wahania temperatur. A co najlepsze zrobiłam przed wczoraj Pink Test czułość 20mlU, bo dziwnie się czułam i wyszły dwie grube rozowe krechy. A wczoraj beta <0,2mlU/ml więc wyklucza ciążę. Nie wiem czemu tak się stało.

Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

PCOS zdiagnozowane

1 biochem maj 2021

14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

walczymy dalej
  • Kimbra Ekspertka

Wysłany: 19 lipca, 15:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vantiel wrote:
    Hej a czy próbowałaś afrodyty Smart?
    Hejo nic o tym nie słyszałam,ale teraz poczytałam i pooglądam kurcze chyba warto...Używałaś już tego?Zastanawiam się nad kupnem.

A więc tak....
    Jestem 33 letnią kobietą i szczęśliwą mężatką 👰💍od 18.11.2017r. cóż tu dużo pisać staramy się z mężem o dzidziusia,choć los nam płata figle w tych poczynaniach,nie poddajemy się 💪💪.Czasem jest ciężko,ale we dwoje damy radę 👍🍀.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego