X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów ciaza po porodzie martwego dziecka
Odpowiedz

ciaza po porodzie martwego dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ruda1985 Przyjaciółka
    Postów: 119 24

    Wysłany: 31 lipca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Mam do Was pytanie. 15.06 urodziłam martwe dzieciątko w 18tc. Okazało się że jestem genetycznie obciążona trombofilia. Po urodzeniu miałam zabieg lyzeczkowania. Teraz 20.07 dostałam okres. Trwał normalnie 5 dni ale był inny. Tzn taka czysta krew bez śladu nabłonka. 25.07 byłam na wizycie u gina i powiedział że wszystko się ładnie zagoilo, endo cieniutkie i w macicy widać jeszcze jakieś płyny ale to nic złego skoro dzień wcześniej skończyłam @. Dzień po wizycie u gina zaczęłam plamic na brązowo i trwa to po teraz a mam 11dc. :( była któraś z Was w podobnej sytuacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2016, 16:06

    Ruda1985
    08.04.2011 moje największe szczęścia. Bliźniaki - chłopcy
    [*] 15.06.2016 Mój Aniołek - córeczka Alicja 18tc
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo współczuję nieprzyjemnych przeżyć:( Wydaje mi się, że po takich wydarzeniach plamienie/lekkie krwawienie może się zdarzyć. Może najlepiej byłoby zadzwonić do ginekologa?

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • ruda1985 Przyjaciółka
    Postów: 119 24

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 04:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Maciejowa. Już ustały wszystkie dolegliwości. Byłam u ginekologa i wszystko jest ok. :) dziękuję

    Ruda1985
    08.04.2011 moje największe szczęścia. Bliźniaki - chłopcy
    [*] 15.06.2016 Mój Aniołek - córeczka Alicja 18tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ