X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

co mi dolega??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 19 października 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    Dziewczyny możecie spojrzeć na mój wykres?
    Po okresie test owu wyszedł dodatni, potwierdzał to śluz i w ogóle, więc myślę owulacja, a tu jakieś 2 dni po przychodzi najpierw krwawienie które przechodzi w krew ze skrzepami a do tego wysoka temperatura :( w czwartek ide dopiero do lekarza :( jak myślicie co mi jest??

    f5ecd9684bd75989dda38cd56c7dd920.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2014, 14:40

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 19 października 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wyglądała Twoja miesiączka, tzn. ta od której zaczęłaś cykl? W sumie ten test owulacyjny trochę za wcześnie wyszedł pozytywny - poziom lh nie powinien osiągnąć takiego poziomu tak szybko po okresie. Nie chcę zgadywać, co Ci może być, ale dobrze że idziesz do lekarza, mam nadzieję że zaufanego...

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 19 października 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie najlepsze jest to, że ta miesiączka była taka sama jak ta teraz, no może trochę mniej skrzepów... a lekarz czy zaufany? powiedzmy, że lepszy od wszystkich innych do których chodziłam dotychczas, zna moją historię, mam nadzieję, że coś poradzi... póki co ponawiam pytanie ...

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 19 października 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic nie biorę :(
    a do lekarza pójdę z wykresem

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 23 października 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Jestem świeżo po wizycie u gin...
    cykle bezowulacyjne :( pęcherzyki rosną, ale nie pękają
    od następnego cyklu stymulacja hormonami ... zobaczymy co będzie się działo...
    pozdrawiam

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ