X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów co oznacza linia ciagla a przerywana ,ktora wyznacza owu
Odpowiedz

co oznacza linia ciagla a przerywana ,ktora wyznacza owu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • paulad11 Przyjaciółka
  Postów: 149 35

  Wysłany: 13 maja 2014, 10:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  w ostatnich dwoch cyklach mialam linie przerywana a w tym ciagla ,ta ktora wyznacza owu ,co to oznacza ,jestem tu jeszcze nie dosc dlugo i nie znam wszystkich oznaczen z gory dzieki

  <3
 • Asta Autorytet
  Postów: 490 303

  Wysłany: 13 maja 2014, 12:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy zapisując się na stronę i rozpoczynając z niej korzystanie zapoznałaś się z informacjami zawartymi w bazie wiedzy - pytania i odpowiedzi? Nie trzeba być tutaj roku/dwóch by rozeznać się co to oznacza - wystarczy krótka chwila.

  Linia przerywana - OF podejrzewa wystąpienie owulacji we wskazanym terminie, ale nie wszystkie objawy ja potwierdzają, bądź później pojawiają się objawy poddające w wątpliwość wyznaczony termin. Linia przerywana będzie zaznaczona również wówczas, gdy obserwację prowadzi się na podstawie samej temperatury.

  Linia ciągła - OF jest pewien wskazanej daty owulacji.

  Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
  d92562f68b.png
 • paulad11 Przyjaciółka
  Postów: 149 35

  Wysłany: 13 maja 2014, 13:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziekuje.

  <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ