X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów co oznacza linia ciagla a przerywana ,ktora wyznacza owu
Odpowiedz

co oznacza linia ciagla a przerywana ,ktora wyznacza owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 13 maja 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ostatnich dwoch cyklach mialam linie przerywana a w tym ciagla ,ta ktora wyznacza owu ,co to oznacza ,jestem tu jeszcze nie dosc dlugo i nie znam wszystkich oznaczen z gory dzieki

    <3
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 13 maja 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zapisując się na stronę i rozpoczynając z niej korzystanie zapoznałaś się z informacjami zawartymi w bazie wiedzy - pytania i odpowiedzi? Nie trzeba być tutaj roku/dwóch by rozeznać się co to oznacza - wystarczy krótka chwila.

    Linia przerywana - OF podejrzewa wystąpienie owulacji we wskazanym terminie, ale nie wszystkie objawy ja potwierdzają, bądź później pojawiają się objawy poddające w wątpliwość wyznaczony termin. Linia przerywana będzie zaznaczona również wówczas, gdy obserwację prowadzi się na podstawie samej temperatury.

    Linia ciągła - OF jest pewien wskazanej daty owulacji.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 13 maja 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje.

    <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ