X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co sądzicie na temat mojego wykresu?
Odpowiedz

Co sądzicie na temat mojego wykresu?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Temp. dopiero podskoczy w kolejnych dniach. Obserwuj w który dzień śluz będzie najlepszej jakości aby była możliwość dokładnej interpretacji.
    W poradach pamiętnikowych (na niebieskim tle) w skrócie zamieściłam potrzebne info do interpretacji wykresu. Zerknij wbrew pozorom to bardzo proste :)
    https://ovufriend.pl/pamietnik/mialo-byc-tak-pieknie,446.html
    Bardzo dziękuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta wrote:
    Vraska Ania1704 ma puste kółeczka, bo jako godzinę pomiaru ma ustawioną godzinę 7:00. Na niebiesko wówczas zaznacza wszystkie temperatury z zakresu 6:30-7:30, pozostałe z automatu są białe.
    A czy to źle?? Mam coś przestawić??

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 1 marca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1704 koło godziny pomiaru masz możliwość zaznaczyć "ustaw, jako godzinę domyślną". Zbyt dużo białych kółeczek może namieszać programowi w interpretacji, a i pozostałym użytkowniczkom łatwiej ocenić sytuacje, gdy wykres jest przejrzysty i nie trzeba się domyślać czy pomiar prawidłowo wykonany, ignorowany celowo, czy ignorowany z powodu zbyt wczesnego/późnego pomiaru.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta wrote:
    Ania1704 ustaw sobie godzinę 6:00 (albo 6:30, jak wolisz) jako godzinę domyślną pomiaru, obraz będzie czytelniejszy. Ogólnie dla programu największe znaczenie mają niebieskie kropki.
    Dzięki- już to zrobiłam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukniecie teraz na mój? Wykasowałam te 2 wysokie temperatury, które zadziały się przez gorączkę, bo 1 z nich była aż 38,8 i psuła skalę wykresu - reszta wydawała się być w malutkich odstępach. Śluz wczoraj zniknął, dziś temp troszkę się podniosła :) Co myślicie? Pozdrawiam!

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 3 marca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Standardowe pytanie: kiedy był szczyt śluzu?
    Jesteś w trakcie dni płodnych. Tyle na razie można powiedzieć...
    Kiedy się skończą to temp. pokarze...
    Polecam spróbować samemu zinterpretować żeby na przyszłość nie mieć wątpliwości :)

    https://ovufriend.pl/pamietnik/mialo-byc-tak-pieknie,446.html

    Vraska lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczyt śluzu był w sobotę 1 marca, czyli 20 dc.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 3 marca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vraska wrote:
    Lukniecie teraz na mój? Wykasowałam te 2 wysokie temperatury, które zadziały się przez gorączkę, bo 1 z nich była aż 38,8 i psuła skalę wykresu - reszta wydawała się być w malutkich odstępach. Śluz wczoraj zniknął, dziś temp troszkę się podniosła :) Co myślicie? Pozdrawiam!
    A co konkretnie chciałabyś wiedzieć? bo co myślę już w poprzednim poście napisałam :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    A co konkretnie chciałabyś wiedzieć? bo co myślę już w poprzednim poście napisałam :)
    No tak, odpowiedziałaś, dziękuję :) Szczyt miałam 20 dc, w sobotę.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 3 marca 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vraska wrote:
    No tak, odpowiedziałaś, dziękuję :) Szczyt miałam 20 dc, w sobotę.
    Dodam tyle że jeżeli 24 dc temp. będzie miała wartość co najmniej 36.61 to w ten dzien wieczorem rozpocznie Ci się okres niepłodności po owulacyjnej a jeżeli nie będzie miała tej wartości to dni niepłodne rozpoczną się 25 dc jeżeli wtedy temp będzie miała co najmniej ok 36,45.

    Vraska lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 3 marca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny z mezem staramy sie o dzidziusia ponad 3 lata ale to nasz pierwszy cykl z mierzeniem tempki mozecie spojrzeć na moj wykres bo jeszcze sie ucze sie ucze ale dziwi mnie ten spadek wczoraj i dzis robilam tez badania hormonow wynik w notatkach jutro wizyta u endo

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 3 marca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana90 wrote:
    Czesc dziewczyny z mezem staramy sie o dzidziusia ponad 3 lata ale to nasz pierwszy cykl z mierzeniem tempki mozecie spojrzeć na moj wykres bo jeszcze sie ucze sie ucze ale dziwi mnie ten spadek wczoraj i dzis robilam tez badania hormonow wynik w notatkach jutro wizyta u endo
    Po pierwsze trzeba badać śluz bo to tak samo ważne jak temp. i trzeba wiedzieć w który dzień ten śluz był najlepszej jakości.
    Po drugie temp. powinna byc wcześniej mierzona tak do 7-8 godz. maksymalnie po co najmniej 3 godz. snu zawsze w tym samym miejscu (tylko nie pod pachą! :) )
    Jednodniowy spadek nie wróży niczego złego.
    Jedynie co można stwierdzic to to że wykres na razie jest dwufazowy.
    I nie polecam ufać programowi OF bo bardzo lubi sie mylić :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 3 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie mam mozliwosci mierzenia temp w godz. 7-8 bo kilka razy w tygodniu chodze spac okolo 5 rano dlatego moja optymalna godz to 11 bo o tej wstaje sluz to dla mnie jeszcze czarna magia zreszta u nas glowny problem to nasienie chociaz teraz jestesmy po kuracji i przed badaniem a temp mierze zeby mniej wiecej wiedziec kiedy owulka:)

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 3 marca 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana90 wrote:
    Ja niestety nie mam mozliwosci mierzenia temp w godz. 7-8 bo kilka razy w tygodniu chodze spac okolo 5 rano dlatego moja optymalna godz to 11 bo o tej wstaje sluz to dla mnie jeszcze czarna magia zreszta u nas glowny problem to nasienie chociaz teraz jestesmy po kuracji i przed badaniem a temp mierze zeby mniej wiecej wiedziec kiedy owulka:)
    A to co innego :) jeżeli mierzysz o tej samej porze po 3 godz. snu to może być skoro taka praca. Myslałam że chodzisz późno spać i wstajesz o tych porach :)
    Myślę że w takim wypadku nie zaburzy wykresu zwłaszcza że prawidłowo wygląda :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • karolcia22 Znajoma
    Postów: 26 13

    Wysłany: 4 marca 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co sadzicie o moim wykresie czy jest normalny czy sa juz oznaki cyklu nieowulacyjnego ?
    Pozdrawiam

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 4 marca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia22 wrote:
    Co sadzicie o moim wykresie czy jest normalny czy sa juz oznaki cyklu nieowulacyjnego ?
    Pozdrawiam
    A ogólnie co chciałabyś wiedzieć? Jeżeli chodzi Ci o interpretację to potrzebny jest do tego szczyt śluzu. Ale na razie skoku tempki nie ma.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • karolcia22 Znajoma
    Postów: 26 13

    Wysłany: 4 marca 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluzu zbytnio nie mialam zbyt duzo musialam go sobie wyciagac. Byl przezroczysty ciagnacy sie ale nie od kciuka do wzkazujacego tylko okolo 3 cm i bylo wodniste... tak sluz mialam w obrebie 4 dni w poprzednie byly mniej intensywne. Dzisiaj juz z rana od mierzenia temperatury czulam mokro w pochwie. Popoludniu wyplynelo duzo gestej bialej lekko ciagnacego sluzu nie byl juz przezroczyty tylko bialy co to oznacza ?

    Wczesniejszy sluz gdy mierzylam na palcach byl przezroczysty ciagnacy sie i szybko wysychal czy powienien szybko wysychac w ciagu 15 sekund.

    Tylko ze skoku temperatury nie ma a sluz intensywny byl.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 4 marca 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia22 wrote:

    Tylko ze skoku temperatury nie ma a sluz intensywny byl.
    Od szczytu sluzu tdo skoku temp może minąć około tygodnia i nie chodzi o śluz intensywny tylko jak najlepszej jakości.
    Zerknij do moich porad pamiętnikowych (na niebieskim tle) tam zamieściłam informacje na temat interpretacji wykresu i śluzu:

    https://ovufriend.pl/pamietnik/mialo-byc-tak-pieknie,446.html

    Zerknij sobie to znajdziesz odpowiedz na te pytania bo nie ma sensu żebym drugi raz to tutaj pisała ok? :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ponownie proszę o pomoc w interpretacji mojego wykresu :-(

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mogę was prosić o interpretacje mojego wykresu, z góry dziękuję :)

    Izaczek
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ