X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co sądzicie na temat mojego wykresu?
Odpowiedz

Co sądzicie na temat mojego wykresu?

Oceń ten wątek:
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 1 marca 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycha żeby pisać prywatne wiadomości musisz najpierw wysłać zaproszenie danej osobie do przyjaciół i ta osoba musi je zaakceptować - tylko wtedy prywatna korespondencja funkcjonuje.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Patrycha Ekspertka
    Postów: 224 356

    Wysłany: 1 marca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) drugi miesiąc mam ovuf i jeszcze mało wiem :)

    Aniołki 24.07.2013

    relgio4pvwnm6mxt.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Temp. może podskoczyć po owulacji do 4 dni
    Wiem, wiem :) Tylko co z tą szyjką? Już ok tego 14 dc była miękka, wysoko i otwarta. Ale z drugiej strony ten śluz - dziś też wodnisty i rozciągliwy, a szyjka nisko, myślicie że może się jeszcze otworzyć i podnieść? Ehh za dużo myślę o tym wszystkim! Kiedy udaje mi się myśleć mniej, to się dowiaduje, że moja kolejna dobra koleżanka jest w ciąży...

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 1 marca 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Mam prośbę mogłybyście zerknąć na mój wykres? ovu weczśniej zaznaczyło mi owulację na 18dc ale dzisiaj po porannej temperaturze zabrało mi kreskę ;) czy ten cykl wg Was zapowiada się bezowulacyjnie?

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś coś powie kilka słów o moim wykresie, to mój pierwszy pełny cykl na Ovu i nie bardzo się we wszystkim mogę połapać :) Będę wdzięczna za komentarze. Pozdrawiam i życzę zieloności :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Mam prośbę mogłybyście zerknąć na mój wykres? ovu weczśniej zaznaczyło mi owulację na 18dc ale dzisiaj po porannej temperaturze zabrało mi kreskę ;) czy ten cykl wg Was zapowiada się bezowulacyjnie?
    Wg mnie nie zapowiada się owulacyjnie, zobaczymy co będzie jutro :) Może skoczy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1704 wrote:
    Może ktoś coś powie kilka słów o moim wykresie, to mój pierwszy pełny cykl na Ovu i nie bardzo się we wszystkim mogę połapać :) Będę wdzięczna za komentarze. Pozdrawiam i życzę zieloności :))
    A wiesz dlaczego masz puste kropeczki? Widzę, że mierzysz tempkę codziennie o 6 tak? Może zaznaczyłaś żeby ignorował te temperatury? Poza tym wydaje mi się że wszystko w porządku, czekamy na skok :)

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 1 marca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vraska Ania1704 ma puste kółeczka, bo jako godzinę pomiaru ma ustawioną godzinę 7:00. Na niebiesko wówczas zaznacza wszystkie temperatury z zakresu 6:30-7:30, pozostałe z automatu są białe.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa, ok, no to się potknęłam ;)

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Mam prośbę mogłybyście zerknąć na mój wykres? ovu weczśniej zaznaczyło mi owulację na 18dc ale dzisiaj po porannej temperaturze zabrało mi kreskę ;) czy ten cykl wg Was zapowiada się bezowulacyjnie?
    Kiedy był szczyt objawu śluzu? to najważniejszy objaw i bez niego nie da rady zinterpretować wykresu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vraska wrote:
    Wiem, wiem :) Tylko co z tą szyjką? Już ok tego 14 dc była miękka, wysoko i otwarta. Ale z drugiej strony ten śluz - dziś też wodnisty i rozciągliwy, a szyjka nisko, myślicie że może się jeszcze otworzyć i podnieść? Ehh za dużo myślę o tym wszystkim! Kiedy udaje mi się myśleć mniej, to się dowiaduje, że moja kolejna dobra koleżanka jest w ciąży...
    A szyjkę badasz co dziennie o tej samej porze? Ja bym sie bardziej śluzem kierowała niż szyjką. Nie wiem jak u innych kobiet ale u mnie szyjka badania kilka razy dnia potrafi być na różnej wysokości, różnej miękkości itd. i nawet jak mam dzień płodny to sie zmienia z godziny na godzinę (co prawda co godzine jej nie sprawdzam):P

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1704 wrote:
    Może ktoś coś powie kilka słów o moim wykresie, to mój pierwszy pełny cykl na Ovu i nie bardzo się we wszystkim mogę połapać :) Będę wdzięczna za komentarze. Pozdrawiam i życzę zieloności :))
    Temp. dopiero podskoczy w kolejnych dniach. Obserwuj w który dzień śluz będzie najlepszej jakości aby była możliwość dokładnej interpretacji.
    W poradach pamiętnikowych (na niebieskim tle) w skrócie zamieściłam potrzebne info do interpretacji wykresu. Zerknij wbrew pozorom to bardzo proste :)
    https://ovufriend.pl/pamietnik/mialo-byc-tak-pieknie,446.html

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Kiedy był szczyt objawu śluzu? to najważniejszy objaw i bez niego nie da rady zinterpretować wykresu.
    No właśnie nie wiem sama ;/ dla mnie wczoraj był najładniejszy patrząc na cały cykl

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycha wrote:
    witam Was Kochane :)

    chciałam napisać prywatną wiadomość ale chyba się nie da albo ja źle szukałam.
    Vanessa jestem po @ jeszcze trochę plamię i dziś zrobiłam test ovu i wyszedł pozytywnie.. czyli wychodzi na to że mam wcześnie owulację więc mogłam zajść w ciąże 3 dni po @.
    A mierzyłaś w poprzednim cyklu temp.? Nie wiem na ile wiarygodne sa testy ale one nie potwierdzają owulacji tylko to że organizm przygotowuje sie do owulki. Ja kieruję się metodą objawowo termiczną i nie stosuje testów. Nie raz dziewczyny robiły dwa testy różnych firm i wyniki były różne więc nie wiem na ile takim testom ufać. Jak wyznaczyć dni płodne opisałam w poradach polecam:
    https://ovufriend.pl/pamietnik/mialo-byc-tak-pieknie,446.html

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    No właśnie nie wiem sama ;/ dla mnie wczoraj był najładniejszy patrząc na cały cykl
    Jeżeli szczyt śluzu był dopiero wczoraj to skok temp. po owulacyjnej dopiero nastąpi. Po za tym takiego dwudniowego (wczoraj i dziś) spadku po owulacji nie powinno być. Jeden dzień może spaść ale nie dwa. Tak ja myślę ale mogę się mylić. Możliwe że wcześniej organizm podchodził do owulki ale do niej nie doszło i teraz znowu się przygotowuje.

    Magdas lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Jeżeli szczyt śluzu był dopiero wczoraj to skok temp. po owulacyjnej dopiero nastąpi. Po za tym takiego dwudniowego (wczoraj i dziś) spadku po owulacji nie powinno być. Jeden dzień może spaść ale nie dwa. Tak ja myślę ale mogę się mylić. Możliwe że wcześniej organizm podchodził do owulki ale do niej nie doszło i teraz znowu się przygotowuje.
    Dziękuję Ci bardzo :) ale może być też tak,że ten cykl będzie bezowulacyjny?

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Dziękuję Ci bardzo :) ale może być też tak,że ten cykl będzie bezowulacyjny?
    Zawsze istnieje takie ryzyko i to można dopiero stwierdzić na 99 % jak @ przyjdzie i jest wykaż temp całego cyklu. Ale nie ma co na zapas sie martwić :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    A szyjkę badasz co dziennie o tej samej porze? Ja bym sie bardziej śluzem kierowała niż szyjką. Nie wiem jak u innych kobiet ale u mnie szyjka badania kilka razy dnia potrafi być na różnej wysokości, różnej miękkości itd. i nawet jak mam dzień płodny to sie zmienia z godziny na godzinę (co prawda co godzine jej nie sprawdzam):P
    No właśnie z tym badaniem szyjki to jest różnie. Staram się codziennie o tej samej porze ale różnie wychodzi. Teraz jak z tym śluzem taka dziwna sytuacja wyszła to dziś np. badałam ją 3 razy. I faktycznie się zmieniało - rano jak pisałam to była twarda i nisko a po południu się troszkę podniosła, zmiękła i bardzie się otworzyła. Mam nadzieję, że doszło dziś do owulacji i cykl skończy się na zielono :) Dziękuję Vanessa za porady :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vraska wrote:
    A wiesz dlaczego masz puste kropeczki? Widzę, że mierzysz tempkę codziennie o 6 tak? Może zaznaczyłaś żeby ignorował te temperatury? Poza tym wydaje mi się że wszystko w porządku, czekamy na skok :)
    w dni robocze wstaje do pracy o 6 tej i wtedy mierzę temperaturę, w weekendy nie zawsze budzę się na czas i mierzę trochę później :(

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 1 marca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1704 ustaw sobie godzinę 6:00 (albo 6:30, jak wolisz) jako godzinę domyślną pomiaru, obraz będzie czytelniejszy. Ogólnie dla programu największe znaczenie mają niebieskie kropki.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ