X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co się dzieje? POMOCY!
Odpowiedz

Co się dzieje? POMOCY!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martynaz Debiutantka

Wysłany: 5 stycznia 2014, 14:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wieczorem miałam lekkie plamienie - śluz z różową krwią, dzisiaj była lekko brązowa. Teraz śluz jest normalny - bezbarwny. Mój wykres : https://ovufriend.pl/graph/7864cd6d3299ec3d1e1e22c0304fd628
    Już się wczoraj wystraszyłam, że dostałam okres 22 dnia cyklu - cykl trwa zazwyczaj 30 dni...

Martyna
  • weronika86 Autorytet

Wysłany: 5 stycznia 2014, 14:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie, ze to moze byc implantacja :) i stawialabym na owulacje w 16dc, czyli bylby juz 7dc- idealny czas na implantacje :)

respondeca lubi tę wiadomość

5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Martynaz Debiutantka

Wysłany: 5 stycznia 2014, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tymi moimi temperaturami jest wszystko dobrze?

Martyna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ