X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Cyclodynon a Castagnus
Odpowiedz

Cyclodynon a Castagnus

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ayrin Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,
    Czy ktoras z Was sie moze orientuje jak to jest z Cyclodynonem i Castagnusem - ceny zupelnie rozne i zastanawiam sie jak jest z zawartoscia niepokalanka. Z opisu dla obu wnioskuje ze Cyclodynon ma 10x wiecej niepokalanka, ze składu preparatów:
    1. Cyclodynon zawiera 40mg niepokalanka: 1 tabletka zawiera 40 mg suchego wyciągu etanolowego z owoców Agnus castus (6-12:1).
    2. Castagnus 45mg niepokalanka, ale tylko 4,5mg wyciagu suchego: 1 tabletka zawiera 4,5 mg wyciągu (jako wyciąg suchy) z Vitex agnus castus L. fructus (równoważny średnio 45 mg owocu niepokalanka).

    Nie jestem pewna jak to rozumiec. Lekarz zalecil Cyclodynon, a pani w aptece nie umiala mi odpowiedziec jak rozumiec te gramy i wyciagi. Moze Wy wiecie?

  • martynek1990 Koleżanka
    Postów: 60 0

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się chętnie dowiem

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ