X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KlaudiaK Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prośba o pomoc w interpretacji cyklu. Po usunięciu informacji o śluzie kreska możliwej owulacji zniknęła. Usunęłam bo nie umiem ocenić go prawidłowo wydaje mi się. Jest jednego dnia mam rozciągliwy a drugiego lepki i tak na zmianę to chyba nie umiem.
    5600d8d98ad094c556be66c29b5d2427.png

  • Olga456 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 maja 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, bardzo proszę was o pomoc, ostatnio okres spóźnił mi się 6 dni po czym był bardzo skąpy, jeden dzień mocne krwawienie a później 2 tylko plamienia z krwią. Zrobiłam dwa testy jeden 2 dni po terminie miesiączki a drugi 12 dni po, czyli po tym ,,okresie,, ona negatywne. Otóż cały ten cykl badam szyjkę, w połowie cyklu była miękksza niż zawsze a śluz ciągnący, więc podejrzewam, że była to owulacja. Przyjmuje również luteinę na wyregulowanie okresu i dziś jest dzień kolejnej miesiączki. Wczoraj szyjka średnio wysoko i twarda, czuć zagłębienie na opuszek palca. Miałyście kiedyś taką szyjkę tuż przed okresem czy zawsze była nisko? Bo w tym cyklu zawsze albo byla wysoko albo średnio wysoko jeden dzień tylko ,, spadła,, na sam dół.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ