X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Cykl bez owylacyjny temperatura idzie w górę?! re
Odpowiedz

Cykl bez owylacyjny temperatura idzie w górę?! re

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoraś z Was miala może tak? Że cykl bez owylacyjny temperatura idzie w górę. Lekarz stwierdził że pecherzyk dominujący nie pękł (zespół LUF) cos na ta drugim pekło ale mówił że cykl i tak stracony. Pytanie przez co rosnie tempertaura kobietki?? 🥰🥰

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może rosnąć, ale się nie utrzymuje aż do miesiączki, tylko spada wcześniej.

    Karolcia00 lubi tę wiadomość

  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No spadła, ale dziś poszła w górę co za cykl dziwny ://

  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3221 2182

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rośnie. Miałam nie jeden bezowulacyjny potwierdzonym monitoringiem, a temp szła do góry

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
  • Lolita Autorytet
    Postów: 731 1009

    Wysłany: 25 maja 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szamanka91 wrote:
    Rośnie. Miałam nie jeden bezowulacyjny potwierdzonym monitoringiem, a temp szła do góry

    Najgorzej. A ja już się cieszyłam, że wreszcie na moim wykresie pojawiła się owu, a tu może się okazać, że to tylko temperatura skoczyła... Eh, jak żyć.

    Qx7mp2.png
    11.2019 cb 💔 02.2021 SYNEK ❤️ 10.2021 - 12 dpo (1 cs) ⏸ 🍀
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura rośnie bo niepękniety pęcherzyk się wchłania uwalniając jakieś tam śladowe ilości progesteronu. Więc czasem ten wykres może w miarę "normalnie i owulacyjnie" wyglądać. Miałam już tak kilkakrotnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2020, 16:01

    Agi37 lubi tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ