X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CYKL BEZOWULACYJNY?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 19 lipca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,czy ten cykl wygląda na bezowulacyjny?dodam,że zawsze do 14-15 dnia temp była max 36.3-sporadycznie 36.4,teraz zaczęła w tym cyklu od 36.7 (bodajże 6 dzień)powoli zjechała i utrzymuje się na poziomie 36.2.To mój piąty cykl z ovu i zawsze temp około 14-15 dnia wzrastała wskazując na owulacje,a teraz 17 dzień i nic.Jest tu mnóstwo doświadczonych dziewczyn,może któraś odpowie?:)cykle mam 27-31 dniowe.9d6c5752712801254dabdbd2585f37d7.png

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 19 lipca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może owu się przesunęła

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie nie to nie było jeszcze owulacji.. tylko że ja nie należę do doświadczonych jeśli chodzi o wykresy ;)ale może jeszcze być.. jakiej długości masz cykle? Widziałam, że łykasz castagnus/niepokalanek? Od jak dawna? Może to ma jakiś wpływ na przesunięcie? Niby delikatne i ziołowe ale przecież jakieś tam działanie ma. Jak się coś bierze zawsze mogą pojawić się odstępstwa od reguły. Biorę trzeci dzień luteinę i zrobił mi się taki apetyt, że zjadam wszystko z lodówki jak leci - po 4 rano chciałam wstać i zupę odgrzewać bo żołądek mi się z głodu zaciskał! Wcześniej tak nie miałam. Może i u ciebie to wpływ ziółek? Czasem coś się musi przesunąć żeby się uregulować. Ale nie wiem ile już bierzesz tego niepokalanka.

  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 19 lipca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, niepokalanka brałam nie dawno 2,5 miesiąca teraz znów zaczęłam brać jakieś 2 tygodnie.Z kolei wiesiołka biorę 2 tygodnie,kiedyś też brałam.Raczej ta dwa specyfiki nie wpływały dotychczas na moją owulacje,raczej hamowały plamienia,a wiesiołek spowodował,że pierwszy raz od 5 miesięcy mam rozciągliwy śluz.Czytałam na forach,że skutki po jakimś czasie mogą być.Cykle mam 27-31.

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz.. czytałam gdzieś, że każda kobieta może mieć ze 2 cykle bezowulacyjne w roku więc jeśli nadal nic się zmieni może masz właśnie taki, ja bym cierpliwie obserwowała (wiem, że łatwo się mówi) ten i następny cykl, żeby wiedzieć czy to się czasem nie stała reguła. Jeszcze zanim zaczęłam prowadzić obserwację i w ogóle myśleć o ciąży (dawno temu, kiedy byłam młoda) i biegałam z różnymi bzdetami do mojej mamy często mi mówiła, że jeśli coś się wydarza jednorazowo to czasem po prostu jest to chwilowe zachwianie, które nie musi oznaczać nic złego, dlatego trzeba obserwować dokładnie ten cykl i kolejny.

  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 19 lipca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak się to rozwinie....

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na to wygalda ze powinna byc okolo 15 trzeba poczekac, ale ovu nie wyznacza jako takiej owulacji tylko oddziela 1 faze od drugiej. Chociaz nadal niby masz sluz płodny, po 15...moze tez byc tak ze owulacja sie przesunie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2014, 22:16

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ