X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czerwone linie... 🙄🤔
Odpowiedz

Czerwone linie... 🙄🤔

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Iwonaiwona Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 18 listopada 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nowa tu jestem wytłumaczcie proszę, dlaczego na moim wykresie jest tylko linia pionowa? 39788e925de7bf585093765d9b6827f7.png

  • malutka4 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam. U mnie również brak poziomej linii wyznaczającej temp. podstawową. Od półtora roku używam aplikacji w telefonie i na żadnym wykresie się nie pojawiła.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ