X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy była owulacja? prośba o pomoc w interpretacji
Odpowiedz

czy była owulacja? prośba o pomoc w interpretacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agulec Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny,
    jestem "świeżynką" i im więcej teraz oglądam wykresów innych, tym bardziej zaczynam się martwić, że coś jest ze mną nie tak... proszę zerknijcie na mój wykres i powiedźcie czy w tym cyklu miałam owulację?

    dodam, że spóźnia mi się okres i zaczynam się niepokoić czy to jest spowodowane przebytą chorobą, czy może panikuję

    6b2efe4cbe5f8b3807f2864708e0868b.png
  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Mi się wydaję, że owulacji nie było, ale to tylko z wykresu. Wnioskuję, że "góra" na wykresie to choroba? Ja mam podobnie w tym cyklu, tylko te 2 gorączkowe temp. co miałam, zaznaczyłam żeby ovu je ignorował, wtedy wykres jest bardziej czytelny, bo skala się zmienia. A sprawdzasz śluz i/lub szyjkę? Bo z samego wykresu bardzo łatwo się pomylić. Nie masz się co przejmować, choroba nieźle potrafi namieszać ;)

  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulec - odpisałam Ci . Załozyłaś kolejny temat , wcześniej pisałaś , że byłaś chora .

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ